Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nový navigační software Dynavix 9

Úterý, 27 Duben 2010 16:07

Tags: Navigace | Software

dynavix1017.jpgSpolečnost Dynavix oznámila vydání nového navigačního softwaru Dynavix 9. Verze 9 přináší uživatelům nové funkce, ale také zdokonalené vlastnosti uživatelského prostředí aplikace. Mezi největší novinku patří funkce Chytrá trasa, nové grafické a uživatelsky přehledné ovládání a celkové zrychlení softwaru. Dynavix 9 bude dostupný ve všech nově zakoupených navigacích Dynavix od první poloviny května 2010. Upgrade softwaru bude zdarma ke stažení prostřednictvím bezplatné aplikace Dynavix Manager na webových stránkách společnosti.

Navigační software Dynavix 9 přináší tyto nové funkce a vlastnosti:

 • Chytrá trasa
  chytra-trasa1017.jpgFunkce, která umožňuje zvolit optimální trasu v závislosti na průjezdnosti silniční sítě v různých denních dobách a dnech v týdnu. Dynavix využil dostupná statistická data a zapracoval je do nového formátu map, který umožňuje nalézt optimální trasu a vyhnout se tak ranním nebo odpoledním dopravním zácpám.
 • Nová grafika
  grafika1_1017.jpg
  Re-design grafického prostředí navigace v čistém a přehledném stylu – světlé vzdušné barvy, moderní design hlavního menu, rolování nabídek, větší velikost dialogových tlačítek a zdokonalená softwarová klávesnice.
 • POI
  Body zájmu nově umožňují přidat vlastní kategorie a upozorňovat na vybrané POI na trase.
 • Vyhýbání se placeným úsekům
  vyhnoutse5_1017.jpg
  Umožňuje volbu trasy bez dálničních poplatků nebo mýtného.
 • Rychlejší start aplikace a práce s mapou
  nacitani21017.jpg

Kromě nových výše zmíněných funkcí bude navigační software Dynavix 9 obsahovat hlasové povely Pavla Lišky, navigaci do jízdních pruhů, asistenta rychlosti, 99 procentní pokrytí čísly popisnými v České republice (více než 2,3 mil. adres), účetně uznatelnou knihu jízd a zobrazení významných budov ve 3D.
Navigační software Dynavix 9 bude dostupný v nově zakoupených navigacích Dynavix na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců. Pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 8 bude zpřístupněn upgrade zdarma prostřednictvím aplikace Dynavix Manager v první polovině května 2010, kdy bude uvolněna nová verze této aplikace. Funkce Chytrá trasa bude pro tyto uživatele dostupná pouze s nově zakoupenými mapovými podklady.


Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# Děs a hrůzaGuest 2010-05-27 21:10
Použitelnost se proti verzi předchozí (Dynavix 8,3.3.6) rapidně zhoršila. Zmizela spousta užitečných informací, špatně nastavuje čas podle GPS.
Firma nemá otevřený bug reporting systém, takže nevíte, co se děje, jestli se chybami někdo vůbec zabývá.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit