Dassault - SolidWorks
Siemens
Google překladač: English Deutsch

Pozvánka na PLM Forum 2010

Středa, 09 Červen 2010 19:23

Tags: Konference | PLM

deteniceplmforum2010_1023.jpgSpolečnost Technodat zve zájemce na dvoudenní seminář, který se koná ve dnech 16. až 17. června 2010 v Zámeckém resortu Dětenice. Na akci budou představeny a prodiskutovány aktuální trendy v oblasti PLM, tedy v oblasti řešení, které řídí procesy, údaje  a dokumentaci o výrobku během jeho životního cyklu. Po oba dny budou k dispozici specialisté z firmy Technodat pro diskuse a konzultace s účastníky semináře nad aktuálním stavem portfolia nabízeného PLM řešení. Podrobné informace o programu semináře a logistice související s účastí na semináři najdete zde. Účast na semináři je bezplatná, návštěvníci obou dnů musí uhradit jen nocležné.
Dytron
Speciálními hosty akce jsou Didier Martre, ředitel PLM Value Channel Dassault Systèmes EEMEA, s přednáškou Dassault Systèmes Corporate and Strategy Update; Jan Vejmělek, Komerční banka, s prezentací na téma Ekonomický výhled 2010-11 a předpokládané dopady na český a evropský průmysl; Jozef Tůša, Swiss Trade, který uvede Stručnou informaci o možnostech čerpání dotačních programů; a portál www.catia-forum.cz představí Jiří Pešek a Jan Cinert.
Na programu jsou prezentace zákaznických řešení ve společnostech Evektor, Duratec, Kasko – formy, Koma Modular Construction a ASG Consulting (ERP systém Helios).
Dále budou představeny produkty V6 PLM Express, LiveShape, 3DLive, 3DVIA Composer, SmarTeam Design Express a SmarTeam Engineering Express.
Čas zbude i na předvedení příkladů inženýrských aktivit řešených ve firmě Technodat a na workshopy.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit