POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nový vítěz soutěže Pro/ENGINEER MAN 2010

Pátek, 25 Červen 2010 11:13

Tags: Konference | PTC | Soutěž

proeman2010_1025.jpgPřiznám se, že loni zavedená novinka na uživatelské konferenci společnosti AV Engineering,  vyřazovací soutěž konstruktérů probíhající přímo před publikem kolegů, mne docela nadchla. Klání mělo spád, bylo vidět postupy každého soutěžícího i to, v čem je kdo lepší. O to víc mne mrzelo, že jsem se nemohl dostavit na první den letošní konference, abych mohl sledovat druhý ročník této akce. I když předběžný program SUPro 2010 lákal na soutěž sloganem „Pro/ENGINEER MAN aneb Kdo porazí Krále”, loňský vítěz, Miroslav Král ze společnosti ČZ Strakonice, se letos na obhajobu nedostavil. Ovšem o uvolněný trůn byl velký zájem. V prvním ročníku bylo téměř problém získat 8 soutěžících, letos se musela osmička soutěžících losovat z došlých přihlášek.

Na start se „postavilo” těchto osm borců: Pavel Štěpán z Humpoleckých strojíren, Petr Jirotka z firmy Kdynium, Jiří Haba z ABB, Michal Vrábeľ z Hutního projektu, Petr Žabka z TU Liberec, Martin Konečný z TU Liberec, Antonín Filka z firmy Elektrobock CZ a konečně Zdeněk Novotný z Produktion SITO.
Po čtvrtfinále a semifinále proběhl finálový souboj mezi ostříleným matadorem Tondou Filkou, Elektrobock CZ, a Pavlem Štěpánem, Humpolecké strojírny. Po dramatickém souboji zaslouženě zvítězil Pavel Štěpán.
Spolu s pořadateli také my gratulujeme vítězi a těšíme se na další ročník soutěže Pro/ENGINEER MAN 2011.

aveng002_1025.jpg


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit