Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autopath 2011

Úterý, 03 Srpen 2010 15:32

Tags: Software | Stavebnictví

autopath1031.jpgSlovinská společnosti CGS plus vydala novou verzi programu Autopath, který je zaměřen na zjednodušení návrhu silnic v AutoCADu Civil 3D. Autopath analyzuje zakřivení silnic, a umožňuje tak snadnější a rychlejší projektování zatáček na silnicích. Poskytuje také přístup do rozsáhlé knihovny motorových vozidel a plnou integraci s domácím prostředím - aplikací AutoCAD Civil 3D. Toto řešení rovněž simuluje chování vozidel na křižovatkách, kruhových objezdech, křivolakých a úzkých uličkách, vjezdech do garáží a dalších podobných místech a také ukazuje možnosti manévrování.
Autopath 2011 je dynamická aplikace, což znamená, že všechny konstrukční změny se okamžitě projevují v parametrech analýzy. Program také nabízí značnou volnost při stanovení podmínek pro simulaci a metody řízení pohybu vozidel.
Řešení Autopath 2011, které je součástí balíčku CGS Civil 3D ROAD Extensions, rozšiřuje možnosti aplikace AutoCAD Civil 3D. Cena tohoto nástroje, který se dříve prodával pod názvem Turning Curves, je výrobcem stanovena na 1200 euro. Zkušební verze aplikace je k dispozici na webu společnosti CGS plus.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit