Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Dytron
Siemens - CAM webinar
SolidWorks

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

CADfórum 2010: Profesionálové profesionálům

Pátek, 27 Srpen 2010 09:35

Tags: Konference | Uživatelé

cadforum2010_1034Akciová společnost XANADU zve odbornou veřejnost, média i všechny zájemce na velké setkání uživatelů softwarových řešení v oblasti počítačového navrhování. Konference CADfórum 2010 se letos poprvé uskuteční v Kongres hotelu Jezerka u Sečské přehrady. Jednodenní sled zajímavých přednášek i workshopů zakončený diskusí u kulatého stolu se uskuteční 5. října. Témata obsáhnou aktuální trendy v počítačem podporovaném navrhování napříč všemi hlavními průmyslovými obory.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22
Hlavním lákadlem akce bude i letos jedinečná možnost vzájemného setkaní konstruktérů, projektantů či architektů, kteří v praxi často řeší podobné výzvy. Již posedmé si budou moci vyměnit zkušenosti s aplikacemi pro počítačem podporované navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, stavebnictví a architektuře i v oblasti infrastruktury.

Z hlavních témat letošních přednášek a workshopů:
  • Jak navrhovat opravdu efektivně i ve 3D
  • Snadnější správa dokumentů a zlepšená spolupráce projektových týmů
  • Zásady úspěšného nasazení 3D CAD aplikací ve velkých konstrukcích
  • Efektivní využití aplikace AutoCAD Civil 3D v urbanistické a silniční projekci
  • Využití fondů EU k rozvoji podnikových IT a CAD řešení
  • Užitečné tipy a triky pro Inventor a další řešení společnosti Autodesk

Program bude opět zahájen v rámci společné sekce, následně rozdělen do dvou odborných částí (sálů) – zvlášť pro architekturu, stavebnictví a infrastrukturu, zvlášť pro strojírenství a výrobu. V přísálí opět proběhnou zajímavé workshopy a představení hardwarových i softwarových novinek.

„Když jsme před sedmi lety začínali s tradicí velkého uživatelského setkání, doufali jsme, že návštěvníky zaujme už ojedinělý formát – účastníkům totiž přednášejí přímo jejich kolegové z praxe. Každoroční početná účast i velmi kladné ohlasy nás přesvědčují, že potřeba řešit aktuální témata i spolupracovat v rámci komunity odborníků napříč průmyslovými odvětvími je v České republice velmi silná,” dodává Vladimír Michl, manažer rozvoje společnosti XANADU a zakladatel portálu CADforum.cz. „Zatímco vloni byla tématem číslo jedna hledání východisek z ekonomické krize, letos již naštěstí můžeme hovořit o tom, kde všude moderní CAD technologie mohou přispět k opětovnému rozvoji českého průmyslu.”

Konference se letos poprvé stěhuje z Horní Cerekve do Železných hor, k Sečské přehradě, cca 50 km od dálniční tepny D1 a 100 km od Prahy.

Kdy:
5. října 2010
Kde:Kongres Hotel Jezerka
Umístění akce:www.hotel-jezerka.cz
GPS:N 49° 49’ 17”, E 15° 39’ 35”
Vstup:volný pro předem registrované
Registrace a info:www.konference.cadforum.cz
Pořadatel setkání:XANADU
Partneři konference: Autodesk, HP, Xerox
Mediální partneři:CADMIX, IT CAD, Technický týdeník

 


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit