Amper 2019
Alvao
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Navigace pro kamiony od Dynavixu

Čtvrtek, 30 Září 2010 07:54

Tags: GIS | GPS

dynavixtir1039.jpgSpolečnost Dynavix oznámila, že uvede na trh navigace Dynavix Tera Tir, určené speciálně pro řidiče nákladních automobilů. Navigace vyhledá optimální trasu s ohledem na parametry nákladního automobilu jako je jeho hmotnost a rozměry. Ultratenká širokoúhlá navigace disponuje přehledným 5” displejem, kompletní mapou Evropy, tříletou aktualizací map zdarma a databází pro nákladní automobily. Tento model obsahuje navigační software Dynavix 9 s důležitými funkcemi Chytrá trasa a 99% pokrytí čísly popisnými v České republice.

Navigace je vybavena bluetooth handsfree, FM vysílačem, AV vstupem a RDS-TMC přijímačem. V zařízení nechybí ani multimediální centrum pro přehrávání hudby a videa nebo prohlížení obrázků. Aktivní držák zajistí pohodlnou a rychlou manipulaci s navigací a možnost přímého napájení. Součástí příslušenství je navíc elegantní ochranné pouzdro a auto-nabíječka na 12 – 24V.
Podrobné pokrytí mapových podkladů v pro nákladní automobily a přesné četnosti výskytů jednotlivých parametrů si můžete prohlédnout na tomto odkazu.
Doporučená koncová cena navigačního zařízení Dynavix Tera Tir je 10.990 Kč s DPH.
Pro ty řidiče, kteří využívají na cestách vlastní notebook a nové zařízení si kupovat nepotřebují je připraven navigační software Dynavix 9 Tir (pro NB/PC), jehož předpokládaná koncová cena bude 5.990 Kč s DPH.
terratir1039.jpg

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit