Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5

Čtvrtek, 11 Listopad 2010 14:10

Tags: Grafika | Software

coreldrawx5sbe1045.jpgSpolečnost Corel Corporation uvedla 11. listopadu na trh verzi Small Business Edition sady CorelDRAW Graphics Suite X5. Tento balíček, který je nabízen za cenu 799 € bez DPH, umožňuje instalaci až na třech různých systémech a zajišťuje tak výrazné úspory až ve výši 50 %. Nejnovější sada profesionálních grafických aplikací poskytuje malým a začínajícím firmám vše, co potřebují k vytváření nápadité grafiky a materiálů, od charakteristických logotypů a značek až po špičkové marketingové materiály, hlavičkové papíry, vizitky a poutavou webovou grafiku.

Sada umožňuje více zaměstnancům snadno importovat a sdílet obsah s využitím špičkové kompatibility souborů. Užitečné výukové materiály a stovky profesionálních šablon usnadňují, zrychlují a zefektivňují tvorbu profesionální grafiky, stránkový zlom a úpravu digitálních obrazů. Navíc tato verze nabízí zcela nový nástroj pro vyhledávání obsahu, nové nástroje správy barev a nové vylepšené nástroje pro kreslení, které zjednodušují pracovní postupy při tvorbě návrhů.
Nezávislý průzkum zadaný nedávno společností Corel prokázal, že 88 % manažerů v malých firmách si uvědomuje důležitost kvalitní propagace značky. Nicméně řada malých firem nedokáže realizovat skutečný potenciál své značky, protože mají omezený rozpočet nebo pro návrhy používají příliš složitý software.
Kromě tří sériových čísel každá kopie obsahuje aplikace CorelDRAW X5, Corel PHOTO-PAINT X5, Corel PowerTRACE X5, Corel CAPTURE X5 a Corel CONNECT, podpůrné programy, jako je PhotoZoom Pro 2 a SWiSH miniMax2, 350 profesionálně navržených šablon, 10 000 kvalitních klipartů a digitálních obrazů, 2 000 nových a aktualizovaných šablon vozidel, 1 000 digitálních fotografií ve vysokém rozlišení, 1 000 písem typu OpenType včetně 75 písem WGL4 (Windows Glyph List 4) a 10 ryteckých písem. Součástí je rovněž plnobarevná tištěná příručka Začínáme a dvě hodiny instruktážních videosnímků.
Sada CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition je nyní k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, holandštině, italštině, španělštině, brazilské portugalštině, ruštině, češtině a polštině za doporučenou prodejní cenu 799 € bez DPH.
Další informace o sadě CorelDRAW Graphics Suite X5 Small Business Edition naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit