Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

PTC představila Creo Design Software

Středa, 03 Listopad 2010 00:00

Creo1045Jak jsme avizovali, společnost PTC, Product Development Company, představila 28. října návrhový software Creo. Produkt Creo je navržen jako škálovatelná souprava interoperabilní, otevřené návrhářské aplikace, snadné k použití. Vize a strategie Crea byly představeny již v červnu na světovém setkání PTC uživatelů pod názvem Project Lighting, přičemž bylo konstatováno, že vývoj produktů zahrnuje mnoho různých uživatelů s různými potřebami v různých fázích životního cyklu výrobku. Na rozdíl od dosavadních řešení je software Creo navržen s cílem odstranit přetrvávající, neadresné problémy, které trápí CAD po celá desetiletí.


„Creo je speciálně vytvořeno k řešení velkých problémů zůstávajících na trhu strojírenských CADů: použitelnosti, interoperability, řízení montáže a technologie synchronizace,” řekl James E. Heppelmann, prezident a CEO, PTC. „Tím, že poskytne správnou velikost produktové návrhářské aplikace každému účastníkovi rozsáhlého vývojářského týmu společnosti, umožní Creo více lidem dříve a ve větší míře se účastnit procesu vývoje výrobku, čímž významně rozšiřuje inovační kapacity.”
Z historického hlediska učinily společnosti významné investice do CAD aplikací, které je vážou na nepružné obchodní procesy a konstruktérské praktiky diktované specifickými vizuálními vývojovými nebo simulačními aplikacemi, které si vybraly. Společně s uvedením vysoce flexibilní CAD aplikace na novém kódovém základu, při podržení stávajících formátových souborů v rámci portfolia Creo, se očekává omlazení zralého CAD trhu a otevření cesty pro uživatele jiných CAD aplikací než od PTC, kteří budou snadno migrovat na platformu pružného flexibilního vizuálního designu.

 

Creo aplikace zahrnují:

  • AnyRole Apps - Creo poskytne každému uživateli správné nástroje ve správný okamžik. To umožní každému ve výrobní organizaci plně se zapojit do vývojového procesu. Výsledkem bude, že Creo uvolní nové nápady, kreativitu a osobní produktivitu.
  • AnyMode Modeling - Creo poskytne všechny ověřené konstrukční režimy: uživatelé budou moci využívat 2D (Drafting), 3D přímé (3D Direct) nebo 3D parametrické (3D Parametric) modelování). Data, vytvořená v jakémkoliv z těchto režimů, budou plně přístupná a opakovaně využitelná v každém jiném konstrukčním přístupu, takže každý uživatel bude moci pracovat s vlastními daty nebo s daty jiných uživatelů způsobem, který pro jeho práci nejlépe vyhovuje. Navíc, Creo AnyMode Modeling umožní uživateli přepínat mezi jednotlivými režimy práce, a to bez ztráty inteligence modelů nebo konstrukčního záměru. Výsledek: Creo uvolní potenciál týmové produktivity.
  • AnyData Adoption - Creo umožní uživatelům využívat data z libovolného CAD systému a tak uvolnit efektivitu práce v multi CAD prostředí. Cenné informace, které vznikaly v průběhu vývoje výrobku, bude možno nyní zpřístupnit v prostředí Creo a opakovaně je používat v celém vývojovém procesu. Dále Creo umožní opakované využití dat, která vznikla v dřívějších systémech a umožní snížení vysokých nákladů souvisejících se změnou dnes uzavřených technologií. Výsledek: Creo uvolní potenciál současných uzavřených technologií.
  • AnyBOM Assembly - Creo přinese snadné vytvoření nových konfigurací výrobků, jejich ověření a opakované použití. Řízením variant výrobku kusovníkem (BOM driven) v těsné integraci Creo a Windchill (PLM řešení) dojde k uvolnění zcela nové úrovně efektivity a hodnoty napříč vývojovými týmy a celou organizací.

Stávající produkty PTC, moduly a softwarové balíky jsou přejmenovány takto:

  • Pro/ENGINEER se nově jmenuje Creo Elements/Pro
  • CoCreate se nově jmenuje Creo Elements/Direct
  • ProductView se nově jmenuje Creo Elements/View

Data vytvořená v těchto aplikacích budou plně kompatibilní s Creo Design Software.
Další informace jsou k dispozici zde.
Společnost PTC ohlásila uvedení Creo 1.0 na trh v polovině roku 2011.
Pro další informace o plánovaném uvedení Creo Design Software sledujte informační kanály výrobce na www.ptc.com a creo.ptc.com.

Zdroj: PTC a AV Engineering.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit