POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

European Customer Forum 2010

Čtvrtek, 25 Listopad 2010 14:43

Tags: Dassault | Konference | Uživatelé

ECF_B237522_1047Pod tímto názvem a s podtitulem Get Ready For  LifeLike Experience proběhlo ve dnech 23. až 24. listopadu v kongresovém centru hotelu New York dislokovaném ve francouzském Disneylandu nedaleko Paříže dvoudenní setkání zákazníků produktů Dassault Systèmes zaměřených na 3D PLM řešení CATIA, ENOVIA, DELMIA, SIMULIA a 3DVIA. A my jsme byli při tom. Na hlavních přednáškách se v hledišti sešlo více jak 1300 účastníků z řad zákazníků, pracovníků Dassault Systèmes, VAR partnerů, vývojových partnerů Dassault Systèmes a s početným zastoupením novinářů z celého světa.

Místo setkání je už tradiční, zejména proto, že lokalit s podobnou kapacitou a kvalitou služeb není v Evropě příliš mnoho, a také proto, že doba pořádání je mimo turistickou sezónu, takže slevy na ubytování a pronájem sálů jsou asi citelné. Prezentace byly zaměřeny na úspěšné implementace a konkrétní projekty v PLM řešení  V6. Mezi prvními se tak ujal slova Jaen Botti ze společnosti EADS Airbus s přednáškou Duch inovací nebo Bertrand Eteneau z firmy Faurecia, světového výrobce automobilových komponentů. Ve světle oznámení akvizice softwarové firmy Exalead proběhla prezentace Morgana Zimmermanna z této firmy na téma Nová kvalita vyhledávacích aplikací pro spolupracující komunity, což později ve svém projevu komentoval prezident DS Bernard Charles slovy, že nyní může DS směle konkurovat Googlu. Holandská firma Meyn Food Processing Technology zase ústy Sleefa Kleina prezentovala své úspěchy na poli konstrukce linek na zpracování drůbeže, mluvilo se o možnostech produkce přes 10 tisíc kusů za hodinu. A tak bychom mohli pokračovat dále.

Zajímavé rozhodně byly také prezentace věnované využití PLM ve firmách s.Oliver nebo Carefour, další přednášky i nabídky partnerů, ale podrobnější informace najdete v našem časopisu IT CAD číslo 6/2010.

ECF_B237639_1047

 

Bernard Charles při své prezentaci


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit