Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Dytron
Siemens - CAM webinar
SolidWorks

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Siemens posílí rozvoj průmyslového softwaru

Pondělí, 29 Listopad 2010 12:21

Tags: CAD/CAM/CAE | Siemens PLM | Software

Formule1048Siemens má v úmyslu posílit své postavení na trhu Product Lifecycle Management (PLM) softwaru pokračováním velkých investic do rozvoje odpovídajících řešení. „Kombinace našeho PLM softwaru s automatizační technikou vede k podstatnému zvýšení produktivity a konkurenčním výhodám pro naše zákazníky,“ řekl Siegfried Russwurm, generální ředitel sektoru Industry společnosti Siemens. „Máme v úmyslu udržovat investice do našich PLM činností na vysoké úrovni, s cílem dále rozvíjet své celé portfolio průmyslového softwaru pro vývoj produktů, simulace a výrobu.“ Zákazníkům Siemens tato kombinace u nového výrobku zkracuje čas k uvedení na trh až o 50 procent.
Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22

PLM software je IT platforma, která pomáhá výrobním společnostem v digitální koncepci, plánování a výrobě produktů. V této technologické oblasti Siemens nabízí řešení pro počítačem podporované navrhování (Computer-Aided Design - CAD, CAx), digitální správu produktových dat (cPDM, collaborative Product Data Management), a simulace výrobních procesů (DM, Digital Manufacturing). Siemens dodává tato řešení zákazníkům po celém světě v oblasti automobilového průmyslu, elektrotechniky a spotřebního průmyslu, stejně jako v letecké dopravě, letectví a strojírenství.
„Ve fiskálním roce 2010 jsme prodali více než 250 000 PLM licencí a získal více než 2600 nových zákazníků našeho PLM softwaru. Tento týden si náš NX CAD software vybrala společnost Daimler (47. týden – bližší informace zde) jako standard pro celosvětový vývoj vozů, s cílem propojení vývoje a plánování výroby účinněji na více než 20 centrech, " řekl Russwurm. V PLM podnikání má Siemens více než 69 500 zákazníků po celém světě, s instalovanou základnou zhruba 6,7 milionů licencí. Siemens také používá své PLM řešení pro vlastní vývoj a výrobu. Více než 35 000 inženýrů na 50 různých místech je spojeno dohromady přes platformu pro správu dat.
Podle průmyslových analytiků má světový trh s PLM softwarem a službami objem cca 17 miliard euro, s předpokládaným ročním nárůstem o osm procent v průběhu příštích pěti let. Pokud jde o technologie, je trh ovlivňován v mnoha segmentech konvergencí PLM IT, výrobního IT a podnikového IT. Tak se dříve „ostrovní“ řešení pro vývoj produktů, výrobu a servis softwaru stále více slučují do formy integrovaných systémů. Rychlá dostupnost informací je klíčovým faktorem úspěchu pro výrobní projektanty, strojní inženýry a dodavatele, stejně jako poskytovatele služeb a distributory.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit