E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Delcam nabízí demo verze ArtCAMu

Úterý, 30 Listopad 2010 15:29

Tags: Delcam | Software

artcam1048K dispozici pro bezplatné použití jsou nyní demo verze programů ArtCAM Express a ArtCAM Insignia 2010 společnosti Delcam. Oba programy lze stáhnout z webu nebo si nechat zaslat CD vyžádáním e-mailem. CD obsahuje celou řadu doprovodných materiálů, včetně fotogalerie, případových studií a přehledu o tom, jak používat ArtCAM. K dispozici je také šest demonstračních videí a doprovodné výukové programy. Ty zahrnují 2D a 3D modelování a obrábění některých jednodušších návrhů, skládání tvarů a V-bit carving.

Obě tyto zkušební verze neumožňují ukládání, takže uživatelé si nemohou návrhy a nástrojové dráhy, které vytvořili, uložit. V demonstračním softwaru je ale šest vzorových ArtCAM modelů. Dráhy nástrojů u těchto modelů mohou být vytvořeny s plnou sadou obráběcích strategií a výstup používá některé ze 180 standardních post-procesorů dodávaných s ArtCAMem. To umožní potenciálním zákazníkům vyzkoušet si software pro zjištění kompatibility s vlastními obráběcími stroji ještě před jeho zakoupením.
ArtCAM Express i ArtCAM Insignia jsou cíleny spíše na kvalifikované řemeslníky než inženýry a vyžadují jen málo znalostí o navrhování nebo práci na počítači. ArtCAM Express se zdá být softwarem nejjednodušším k naučení a nejrychlejším k používání, jaký je v současné době pro rytectví a frézování k dispozici. Nabízí základní 2D kreslení a 2D a 3D obráběcí funkce, takže poskytuje ideální úvod do na počítačích založené výroby pro firmy působící v signmakingu, dřevozpracujícím a ryteckém průmyslu.
ArtCAM Insignia nabízí více možností pro aplikace ve velkovýrobě, zejména v dřevozpracujícím průmyslu. Zahrnuje vektorově založené navrhování, rozsáhlé 2D obrábění a základní 3D obráběcí funkce. To také umožňuje uživatelům importovat, upravovat, polohovat a obrábět 2D a 3D ornamenty a textury do svých návrhů, a tak vyrábět výraznější a atraktivnější produkty.
Více informací najdete na www.delcam.com.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit