Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Xerox představuje software Caldera ve verzi 8

Úterý, 21 Prosinec 2010 08:39

Tags: Software | Tiskárny

Xerox_Caldera1051Grafický RIP software Caldera je nyní dostupný ve verzi 8 pro celé portfolio velkoformátových barevných tiskáren Xerox. Společnost Caldera je dlouhodobým partnerem Xeroxu, který svým klientům nabízí nejnovější nástroje v kombinaci se zákaznickou podporou. Software rovněž přímo podporuje velkoformátové skenovací systémy Xerox a řadu řezacích systémů Xerox. Caldera nabízí výběr z různých balíčků od jednoduchého rastrování a tisku až po skenování, kopírování, tisk a ořez s úpravou snímku.

Nová verze softwaru Caldera přináší celou řadu funkcí. Jedná se například o:
  • vysokorychlostní souběžné zpracování a tisk souborů;
  • náhled tisku s dynamickým ořezáváním, změnou velikosti a natočením;
  • nástroje pro vytváření několika souborů;
  • nástroje pro vyřazování a snášení na arch a panelování
Všechny tyto možnosti spolu s podporou různých tiskáren a nástroji pro přesné sledování skutečných nákladů umožní uživateli získat kontrolu nad tiskem a především sledovat profitabilitu zakázek.
Portfolio grafických barevných velkoformátových tiskáren Xerox tvoří zařízení, která pracují s barvivy na bázích ředidel v kategoriích Eco-Solvent a Mild-Solvent, nebo na bázi vodních suspenzí v kategoriích Dye a Sublimation. Všechny tiskárny používají technologii piezoelektrických hlav, která zajišťuje přesnou kontrolu velikosti tiskového bodu. Tiskárny jsou k dispozici v různých šířích v rozsahu od 24”(61 cm) do 90” (230 cm) a nabídka dále obsahuje i dokončovací zařízení jako řezačky, digitální výsek, laminátory i kašírovací stroje. Standardně je pro RIP software zajištěna profesionální podpora všech typů Xerox médií v podobě potřebných ICC profilů.
Software Caldera ve verzi 8 je již zákazníkům dostupný, stávající uživatelé mohou prostřednictvím svých obchodních partnerů požádat o provedení upgrade z předchozí verze na novou V8.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit