průmysl, výroba, sklady…
25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

MobileNavigator Eastern Europe North pro Android

Středa, 22 Prosinec 2010 15:29

Tags: GIS | GPS

Android RealityScanner 1051V současnosti si mohou uživatelé stahovat aplikaci MobileNavigator Eastern Europe North z internetové stránky Android Market v Polsku a v České republice. Novinkou v této verzi aplikace jsou nástroje Traffic Live a průvodce jízdními pruhy a také zcela nový Reality Scanner, který dosud neobsahoval žádný produkt nabízený společností NAVIGON. Nástroj Traffic Live poskytuje informace v reálném čase o dopravních nehodách, vyhledává s předstihem místa, kde se tvoří dopravní zácpa, a s využitím aktuálních informací o dopravě pomáhá řidičům se takovým místům vyhnout.

Tou nejžhavější novinkou je bezpochyby Reality Scanner - nová služba pro navigaci chodců. Pomocí kamery zabudované v inteligentním mobilním telefonu a přijímače GPS umí tato funkce vyhledávat tzv. body zájmu - zajímavá místa v bezprostředním okolí . Název cílového místa se pak zobrazí vložený do obrázku z kamery, doplněný speciálním symbolem a údajem, jak daleko se od něj uživatel nachází. Když uživatel klikne na symbol bodu zájmu, otevře se okno s dalšími podrobnostmi. Pokud bod zájmu uživatele zajímá, systém ho pak dovede přímo k němu. Aplikace MobileNavigator obsahuje také funkce Text-to-Speech a Traffic Live. Společně s již dobře známými funkcemi jako NAVIGON MyRoutes, zadávání souřadnic nebo Text-to-Speech je teď navigace v mobilních telefonech s operačním systémem Android ještě bezpečnější a pohodlnější. Součástí je také funkce Address Click, která umožňuje kliknout na adresu v jakékoli aplikaci podporující export adres. Spustí se aplikace NAVIGON MobileNavigator a krok za krokem vás dovede do cíle.
Aplikace NAVIGON MobileNavigator Eastern Europe North se dodává za 59,95 eur.
Až do 6. ledna si ji můžete v Polsku a v České republice pořídit za cenu 39,95 eur prostřednictvím služby Google Checkout. Kromě těchto dvou zemí jsou v aplikaci k dispozici také mapy Maďarska, Slovenska a všech tří pobaltských zemí.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit