Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

AutoCont a Dagis společně v CAD / CAM

Pátek, 02 Září 2005 12:55
agree4_n.jpgSpolečnosti AutoCont CZ, a.s., největší český systémový integrátor a Dagis, a.s., největší český prodejce strojírenských produktů společnosti Autodesk a Autodesk System Center, uzavřeli smlouvu o společných aktivitách v oblasti CAD. Výsledkem smlouvy je kapitálový vstup společnosti AutoCont do Dagis a.s. a integrace CAD / CAM aktivit obou společností.

Toto spojení umožní Dagisu nejenom dále posílit své vedoucí postavení na strojírenském CAD / CAM trhu a rozšířit portfolio nabízených produktů o oblast stavebnictví, ale také zvýšit aktivity a tržní podíl v oblasti služeb spojených se strojírenskou konstrukcí a vývojem.

„CAD aktivity jsou s AutoContem spjaty od samého počátku jeho historie. CAD divize AutoContu vždy patřila a patří k nejvýznamnějším hráčům v této oblasti v ČR. Spojení našich CAD aktivit se specializovanou firmou jakou je Dagis vytvoří podle mého názoru optimální podmínky pro další rozvoj této oblasti v AutoContu a přinese našim zákazníkům nové možnosti spolupráce“, řekl Martin Grigar, předseda představenstva AutoContu CZ a.s.

„Strategické partnerství s AutoContem je dalším krokem Dagisu k naplnění svého cíle – poskytovat služby a produkty na nejvyšší úrovni svým zákazníkům“, řekl Otta Matoušek, předseda představenstva Dagis, a.s. a dodal „spojené týmy obou společností jsou připraveny řešit i ty nejkomplexnější úlohy a díky ještě lepšímu pokrytí celého území republiky jsme našim zákazníkům vždy nablízku.“

Integrace aktivit obou společností proběhne v průběhu září a bude dokončena k 1. říjnu 2005.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit