Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

PTC uvádí na trh Mathcad Prime 1.0

Pátek, 14 Leden 2011 15:17

Tags: PTC | Software | Výpočty

mathcad-prime-1102PTC, Product Development Company, ohlásila Mathcad  Prime 1.0, další generaci svého softwaru pro inženýrské výpočty. Výkonné funkce Mathcadu spojené s jeho otevřenou architekturou a snadno použitelnými funkcemi matematického záznamu umožňují inženýrům a organizacím zefektivnit rozhodující návrhové procesy. Mathcad Prime 1.0 přináší nové úkolově orientované uživatelské rozhraní umožňující inženýrům zaměřit se spíše na přípravu technických výpočtů, než na formátování návrhových dokumentů.

„Výuková cvičení (v Mathcad Prime 1.0) jsou jednoduše brilantní... Jsou snadno sledovatelná a rychle poskytují odpovídající informace o softwaru. Nová výběrová matice a nastavení je mnohem lepší než u předchozí verze Mathcadu. Je jednoduchý, uživatelsky příjemný a intuitivní,“ řekl Martin Van Wyck, projektový manažer, hutní zpracování, Bureau Veritas.
Mathcad prezentuje výpočty, texty a obrázky ve srozumitelné podobě, která umožňuje ovládnutí znalostí, opakované použití a ověření návrhu, což má za následek zvýšení kvality výrobků a rychlejší uvedení na trh. Jako součást Product Development System (PDS) od PTC umožňuje integrace Mathcadu s jinými produkty, včetně PTC Creo Elements/Pro (dříve Pro/ENGINEER) a Windchillu, zvýšení produktivity, zlepšení efektivity procesů a lepší spolupráci mezi jednotlivci a skupinami.

K nejvýznamnějším vlastnostem Mathcad Prime 1.0 patří:
  • Nové úkolově založené rozhraní - přispívá k produktivitě a zároveň umožňuje uživatelům se rychle a snadno naučit neznámé funkce nebo vlastnosti.
  • Dokumentově orientované výpočetní prostředí - umožňuje uživatelům, aby vytvářeli detailní, profesionální projektové dokumenty obsahující složité výpočty rychle a snadno, s použitím přímého standardního matematického zápisu s textem, obrázky a grafy. Navíc jsou dokumenty snadno čitelné a pochopitelné i pro uživatele nepracující s Mathcadem a tím je podporována efektivní komunikace návrhů a technických znalostí v rámci celého podniku.
  • Pokročilé matematické zkoumání - výkonné funkce spolu s prostředím k zobrazení, manipulaci, analýze a vykreslení dat s plnou podporou jednotek.
  • Podpora dynamických jednotek - plná podpora pro jednotky ze všech výpočtů vytvořených v Mathcad Prime 1.0 zlepšuje účinnost procesu tím, že pomáhá snížit počet chyb a zvýšit přesnost výsledků.
  • Intuitivní editor rovnic - WYSIWYG (What You See Is What You Get) editor rovnic umožňuje uživatelům vyjádřit vymezení problému a řešení v přirozeném matematickém zápisu, takže se uživatelé mohou soustředit na výpočty a strávit méně času manipulaci s dokumentem.
„PTC pokračuje v investicích do technologie Mathcad s cílem zajistit, že naši zákazníci mají nejlepší dosažitelný nástroj pro technické výpočty,“ řekl Jake Simpson, Senior General Manager, obchodní jednotka Mathcad, PTC. „Mathcad Prime 1.0 umožňuje uživatelům soustředit se na řešení složitých technických problémů s kratším časem stráveným při úpravách formátu projektové dokumentace. Tento obsah je zachycen ve formátu, který je reprezentativní, takže je mnohem jednodušší vyřešit problém a interpretovat inženýrský záměr. Výsledkem je dobré návrhářské rozhodnutí podporované dobře strukturovanou a čitelnou dokumentací. V kombinaci s osvědčenými postupy, jako je správa dat, se Mathcad stává přesvědčivým standardem pro inženýrské týmy k zaznamenání a řízení kritické historie návrhu jako duševního vlastnictví.“
Mathcad Prime 1.0 je nyní k dispozici ve všech podporovaných jazycích. Načasování uvolnění produktu, včetně vlastností a funkcí, se může měnit podle strategie firmy PTC.
Více informací o tom, jak získat Mathcad Prime, najdete na stránkách produktu Mathcad na www.ptc.com.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit