průmysl, výroba, sklady…
POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Aston Martin standardizuje s pomocí Siemens PLM Softwaru

Úterý, 01 Únor 2011 13:00

Tags: PLM | Siemens | Software | Uživatelé

aston-martin-1105Siemens PLM Software oznámil, že společnost Aston Martin standardizuje svůj globální proces vývoje sportovních vozů za využití softwarového řešení NX  pro integraci počítačem podporovaného projektování, výroby a inženýrských činností (CAD/CAM/CAE). Rovněž využije software Teamcenter  na řízení informací o produktech a procesech. Nasazení nového řešení v celém podniku Aston Martinu umožní zlepšit produktivitu, řízení procesů a dodatečnou globální spolupráci při navrhování a vývoji produktů.

Sofistikovanější design a vývoj produktů přinutil řadu výrobců z oblasti automobilového průmyslu přehodnotit své nynější systémy, aby zajistili použití nejlepších technologií. Aston Martin začal s procesem rozsáhlé evaluace PLM před dvěma roky. Rozhodnutí přejít ze stávající technologie na NX a Teamcenter bylo stěžejní při naplňování firemního poslání, kterým je vývoj předních sportovních automobilů v celosvětovém měřítku.
„Automobilový průmysl prochází velkou transformací v oblastech technologie a také vlastního provozu. Zvýšená komplexita vozů a měnící se ekonomické podmínky nutí producenty automobilů přehodnotit stávající PLM aplikace a sladit je s těmi nejlepšími dostupnými na trhu,“ uvedl Sanjeev Pal, PLM analytik ve společnosti IDC Corp.
„Producenti luxusních automobilů jako Aston Martin se musí v dnešním prostředí rozhodovat rychleji a efektivněji. Jsme velmi rádi, že byla naše technologie vybrána pro plánování produktů pomocí detailních inženýrských procesů, které jsou kritické pro zvyšování produktivity,“ řekl Chuck Grindstaff, prezident a technický ředitel Siemens PLM Software. „Pro automobilové výrobce je povinnost dokázat řídit vyšší sofistikovanost všech systémů v autě, aby byla zabezpečena kvalita, a současně se zkrátilo dodání na trh.“
Rozhodnutí Aston Martinu přejít na  technologii Siemens PLM Software jako celopodnikový standard PLM podtrhuje důležitost otevřeného PLM prostředí na podporu inovací a řízení větší komplexnosti. Rovněž demonstruje škálovatelnost řešení Siemens PLM Software, která je nutná při uspokojování potřeb výrobců aut.
Siemens PLM Software je předním dodavatelem výrobců aut ve všech oblastech vývoje a výroby produktů, ve kterých se využívá PLM. Přední technologie Siemens PLM Software jsou využívány producenty aut a jejich dodavateli při spolupráci, plánování, navrhování a ověřování v procesu vývoje a výroby automobilů. Řešení uspokojují kritické potřeby předních výrobců pro řízení spolupráce při komplexních inženýrských činnostech a v rozšířených dodavatelských sítích. Siemens PLM Software umožnil zvýšení efektivity a podpořil řadu inovací v automobilovém průmyslu, a to odstraňováním překážek mezi inženýrskými činnostmi a všemi ostatními disciplinami spojenými s životním cyklem výrobků a vytvořením přístupu k designu, analýze a simulaci v reálném čase.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit