Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Firmy ZKL Brno a TOS Kuřim zvolily řešení od Siemens PLM Software

Čtvrtek, 03 Únor 2011 16:35

Tags: Siemens PLM | Software

Solid-Edge-krtiny-Brno-1105Společnost Siemens PLM Software odstartovala 2. února 2011 v Brně roadshow věnovanou produktové řadě Velocity Series, což je portfolio modulárních, ale integrovaných PLM řešení pro malé a střední firmy. Velocity obsahuje klíčové atributy, které firmám pomáhají dosahovat obchodní cíle v podobě zlepšení kvality, kratšího trvání cyklů, lepší produktové inovace, ale také například redukce odpadů. Řešení sestává ze čtyř produktů, které malým a středním podnikům umožní transformovat proces inovace produktů při nízkých nákladech na vlastnictví - Solid Edge, technicky robustní 3D CAD software, Femap, modelovací aplikace, CAM Express, plně funkční systém pro řízení obráběcích strojů a Teamcenter Express, kolaborativní řešení pro řízení dat.

 

Roadshow, na které partneři a zákazníci Siemens PLM Software představí úspěšné implementace Velocity, byla nastartována 2. února v Brně společenskou akcí se křtem nové knihy o Solid Edge ST2  a DVD se zkušební verzí SolidEdge ST3 s českou lokalizací. Akce se kromě zástupců vedení Siemens PLM Software rovměž zúčastnili autorizovaní prodejci a zákazníci. Ve svém projevu představil Tomáš Svoboda, generální ředitel Siemens PLM Software, také nové dva zákazníky společnosti, kteří přibyli koncem roku 2010. Jedním z nich je společnost ZKL Brno, kde se rozhodli pro řešení SolidEdge a Teamcenter. Druhým je akciová společnost Alta v níž sou začleněny TOS Kuřim a ČKD Blansko-OS. Zde se rozhodli pro konstrukční systém NX a PLM systém Teamcenter.

Po úvodní akci Siemens PLM Software navštíví Plzeň (22. března), Brno (30. března), Ostravu (31. března) a Prahu (6. dubna).


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit