Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

CADstudio nabízí novou verzi svých Inventor Tools

Úterý, 15 Únor 2011 12:48
CAD Studio Inventor Tools V1.5-xtools-1107„CADstudio Inventor Tools“ (XTools) V1.5 je nová verze nadstavbové .NET aplikace určená pro 32bitové a 64bitové verze Inventoru 2011. Tato sada doplňkových utilit Inventoru rozšiřuje Autodesk Inventor o sérii automaticky vyplňovaných vlastností a další užitečné funkce zvyšující efektivitu práce. Nástroj umožňuje doplnit dokumenty a výkresy Inventoru o údaje měřítka pohledů, o datum uložení, formáty výkresů, rozměry a tloušťky plechu, atd.

Tyto hodnoty jsou přitom asociativní s modely součástí a sestav. Další skupina funkcí automaticky pojmenovává soubory sestav rámových konstrukcí nebo umožňuje publikovat iVazby sestav. Z vlastností modelů lze do výkresových pohledů generovat šachovnicové QR kódy pro strojové čtení výkresů. Široké možnosti automatizace práce v Inventoru poskytuje podpora VBA událostí na úrovni aplikačních maker.
Aplikace Inventor XTools je bezplatnou součástí CADstudio BonusCD+, které získávají zákazníci firmy CAD Studio s Inventorem (nebo na Helpdesk serveru), popř. ji lze zakoupit samostatně.
Další informace o možnostech aplikace najdete na stránce Inventor XTools.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit