SolidWorks 2021
Helios
Helios
Google překladač: English Deutsch
Siemens - APS Opcenter
ZWsoft
GFI Unlimited

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Stylová řada navigací TomTom Start 20

Pondělí, 16 Květen 2011 15:52

Tags: GIS | GPS | Navigace | TomTom

TT_START25_L_1120TomTom představil Start 20, novou řadu navigací pro začátečníky. Řada TomTom Start 20 poskytuje řidičům lepší přehled o své trase prostřednictvím větší obrazovky – lze volit mezi 4,3" a 5". Dále se vyznačuje inovativním designem, který je zároveň bezpečný a praktický. Orientační čidlo uvnitř zařízení společně s integrovaným otočným držákem umožňuje automatické natáčení obrazovky až o 180 stupňů. Zařízení lze připevnit jak na čelní sklo vozu, tak i na palubní desku prostřednictvím montážního disku od firmy TomTom. V předinstalovaných mapách nové řady Start 20 nalezneme o dva miliony kilometrů silnic více včetně venkovských cest, vylepšena byla i grafika pro zastavěné plochy, vodní toky a nádrže či lesy. Zároveň se zdvojnásobil počet bodů zájmu (POI) a tyto body nyní obsahují detailnější informace – jako jsou telefonní čísla a otevírací doby. Samozřejmostí je podpora technologie IQ Routes, která poskytuje řidičům přesnější odhady času příjezdu.

Nechybí ani databáze silničních radarů, která včas upozorní řidiče na blížící se měření rychlosti vozidel, zatímco uživatelská nabídka Pomoc jim poskytne nezbytné informace v případě nouze. Díky tomu má začínající řidič po své ruce vše, co potřebuje.

Mezi další funkce se řadí:

  • Navádění jízdními pruhy přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku.
  • Parkovací asistent naviguje řidiče na nejbližší parkoviště v blízkosti své destinace nebo místa, kde se právě nachází.
  • Funkce časté destinace umožňuje řidiči vybrat si z některou z ikon s nejčastěji navštěvovanými místy a doplnit je vlastním popiskem.
  • MyTomTom – online aplikace pro jednoduchou aktualizaci softwaru a map v zařízení. Umožňuje také přidávat nové body zájmu, hlasy apod.
  • Integrovaný slot na paměťové karty microSD poskytne přístup k bohatšímu obsahu. Tato funkce bude spuštěna prostřednictvím softwarové aktualizace v létě 2011.

Mohlo by vás zajímat: