Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Exportní plug-in Revit 2012 pro Artlantis od Abventu

Středa, 20 Červenec 2011 07:47

Tags: Abvent Group | Architektura | Artlantis | Autodesk | Plug-in | Revit | Stavebnictví

Plug-in Revit 2012 pro Artlantis -1129Společnost Abvent Group, vývojář a vydavatel systému Artlantis, oznámila, že je k dispozici ke stažení exportní plug-in Revit 2012 Artlantis. Tento plug-in umožňuje uživatelům Revitu 2012 exportovat 3D modely přímo do .atl formátu Artlantis 3. Exportní plug-in Artlantis nabízí přímý přenos z programu Revit do Artlantisu bez nutnosti používat přechodné souborové formáty. Uživatelé si mohou vytvořit model v Revitu, pak ho exportovat a dále upravovat v Artlantisu.

S Artlantisem mohou sledovat vývoj vykreslování v reálném čase prostřednictvím okna náhledu reálného času a využívat vynikající funkce, mezi které patří například „drag & drop“ materiálů a objektů, nebo pohlednicová technologie. Souborový formát Artlantis .atl je multiplatformní, může být čten na Macintosh i Windows počítačích.

Evan Troxel, architekt a pedagog na škole architektury kalifornské státní univerzity Cal Poly Pomona, patří k rostoucímu počtu uživatelů aplikace Revit, kteří se spoléhají na Artlantis pro jeho vysoké rozlišení renderingů. „Díky integraci mezi Artlantisem a Revitem mohu velmi snadno vykreslit svůj model, aktualizovat jej v Revitu a poslat jej zpět do Artlantisu,“ řekl Troxel. "Má obrazová ztvárnění jsou vždy aktualizovaná podle mého Revit projektu tak, jak návrh postupuje. Za vrchol považuji, že mohu pokračovat v práci v Revitu, zatímco Artlantis zpracovává obrázek, animaci nebo dokonce dávku několika obrázků najednou, aniž bych musel čekat na Revit až dokončí rendering a já teprve budu pokračovat,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit