Data&AI Forum 2020
Google překladač: English Deutsch

UGS: Velocity Series na evropský trh

Pondělí, 07 Listopad 2005 11:02
UGS VELOCITY SERIESSpolečnost UGS představila na setkání uživatelů v Praze své PLM portfolio pro střední segment trhu. Soubor řešení nazvaný Velocity Series byl uveden na americký trh před několika týdny, měl v Praze premiéru pro trh Evropy, Blízkého východu a Afriky.

„Jde nám hlavně o to přinést PLM strategie do středního segmentu trhu,“ prohlásil Angus Marshall, ředitel prodeje pro oblast Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA). „Uvedením tohoto produktového portfolia situaci ve středním tržním segmentu výrazně změníme a umožníme středně velkým firmám používat špičkových PLM řešení, jež zatím byla k dispozici pouze velkým koncernům. Na setkání v Praze vystoupil i Günter Rester ze společnosti Microsoft, který má na starosti v regionu EMEA program Discrete Manufacturing Industries. Pan Rester zdůraznil, že společnost UGS je součástí iniciativy „Peak Performance“ (špičkový výkon), která se zaměřuje na klíčová řešení ve výrobním průmyslu. Dodal, že právě oblast PLM nabízí nejvyšší potenciál a že UGS je jedním z klíčových partnerů Microsoftu na tomto poli.

Na pražském setkání vystoupili i uživatelé z řad středně velkých firem, kteří se podělili o své zážitky. Vedle produktového portfolia Velocity Series, které kombinuje dosud samostatně nabízené softwary Solid Edge, Femap a Teamcenter, je strategie zaměřená na středně velké firmy podporována ještě novým globálním programem distribučních kanálů.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit