Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Co je AutoCAD CIVIL TechCamp weekend

Pátek, 12 Srpen 2011 09:20

Tags: CAD Centrum | ŠTOR CAD | Weby

CAD Centrum-1132Při brázdění líných internetových tuzemských a příhraničních CAD vod v letošní okurkové sezóně člověk na moc zajímavostí nenarazí. Spíš zjistí, že některé firmy se o své weby vůbec nestarají a v rubrice Aktuality mají „novinky“ i několik let staré. Pokud bychom měli přidělovat po vzoru jedné s televizí palec nahoru či dolů, pak ten druhý by dnes patřil firemním stránkám slovenské ŠTOR CAD Computers. Je tu ale výjimka v podobě stránek tuzemské brněnské pobočky této firmy. Ta má evidentně navrch, protože poslední zprávy jsou z právě probíhajícího měsíce srpna.

A tak se například dozvíte, o co jde v akci AutoCAD CIVIL TechCamp weekend a komu je určena, jen tu není žádný termín, kdy by se měla konat. Hned na úvodní stránce najdete pozvánku na aktuální webinář (19. srpna) věnovaný novinkám v produktech AutoCAD ECSCAD 2012 a AutoCAD Electrical 2012. Při registraci se dostáváme na web s hlavičkou CADcentrum.sk, který najdeme na stejnojmenné doméně, ale i na cadpodpora.cz. Jde o velmi moderní a přehledný web s pěknou grafikou, jemuž bez váhání uděluji palec nahoru. Tady by se mohlo inspirovat i CADfórum společnosti CAD Studio, jehož design připomíná spíš starou BBS verzi z minulého století.

Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# Design webu CADforum.czGuest 2011-08-12 22:56
Díky za podnět. Ač byl design CAD Fóra aktualizován relativně nedávno (léto 2008), nad vzhledem se určitě zamyslíme. Co se týče inspirace, obávám se, že především po stránce obsahu probíhá spíš obráceně - viz např. http://www.cadforum.cz/forum/forum_posts.asp?TID=10254
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
# Co se týče obsahuGuest 2011-08-14 15:52
musím souhlasit se vznesenou námitkou. Ostatně ne neoprávněně je CADfórum oceňováno i významnými zahraničními médii a CAD weby. Za obsah a aktuálnost samozřejmě patří CADfóru od redakce IT CAD palec nahoru.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit