Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Océ Arizona 360 GT potiskne 35 metrů čtverečních za hodinu

Čtvrtek, 18 Srpen 2011 14:59

Tags: Hardware | Tiskárny | Velkoformáty

Oce Arizona 360 GTOcé uvádí na český a slovenský trh nový model UV tiskárny Océ Arizona 360 GT. Produktová řada byla postavena na ověřených základech nejprodávanější UV tiskárny a zároveň přináší mnohá vylepšení oproti předchozím modelům. Océ Arizona 360 GT je vybavena standardní velikostí stolu s pracovní plochou 1,25×2,50 m. Nové vlastnosti tiskárny však umožňují zvýšit produktivitu, rozšiřují aplikační možnosti a otevírají tak dveře do dalších oblastí v průmyslové výrobě. Důležitou novinkou jsou doplňkové tiskové režimy. Zvolit lze například “Express Mode” s produkční rychlostí tisku až 35 m2/hod. nebo “High Definition Mode”, ve kterém lze tisknout precizní detaily, jako je text o velikosti 2 tiskových bodů.

Řada 360 má inovativní systém UV vytvrzování, který generuje až o 50% méně tepla. Díky tomu je možno na Arizoně 360 GT potisknout velmi tenké a na teplo citlivé materiály. Zvládne například i polystyren nebo polyester.

Stroj je vybavena speciálně vyvinutou vakuovou deskou, na které lze potisknout velmi tenké filmy, bez nutnosti mít nainstalovanou jednotku tisku z role na roli. Vakuová deska s velmi malými dírkami umožňuje tisknout na tyto materiály bez mechanických distorzí.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit