25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Sefira

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

s.Oliver zvolil V6 od Dassault Systèmes

Pátek, 16 Září 2011 10:40

Tags: Dassault | Platforma V6 | PLM | s.Oliver

s.OliverAL-1137Výrobce módy s.Oliver zvolil PLM řešení V6 od Dassault Systèmes jako svou globální platformu pro navrhování a vývoj. Nové řešení společnosti umožní nepřetržitý přístup k aktuálním informacím potřebným pro vytváření a výrobu nových kolekcí. s.Oliver využívá řešení ENOVIA V6 ke snižování nákladů a k posílení globální spolupráce. „ENOVIA Apparel Accelerator for Design & Development“ nabízí uživatelům zvláštní funkce určené přímo pro oděvní průmysl.

„Jednou z charakteristických známek textilního průmyslu je globálně distribuovaný vývoj, výroba a logistické procesy. U globální společnosti, jakou je s.Oliver, je integrovaná a otevřená spolupráce jak v rámci společnosti, tak s externími partnery klíčovým konkurenčním faktorem,” prohlásil Henry Taubald, provozní ředitel společnosti s.Oliver.
„Technologie Core Version 6 a funkce řešení ENOVIA nám pomohou vypořádat se s rostoucí složitostí našich dat a umožní nám rychle a flexibilně reagovat na nové trendy i na požadavky našich zákazníků.”
V6 bude používat zhruba 300 uživatelů v Německu a dalších více než 550 po celém světě. Ti budou mít díky novému řešení okamžitý přístup ke všem informacím týkajícím se produktů společnosti — od návrháře v Německu přes indického dodavatele látek až po výrobního manažera v Indonésii, logistického dispečera v Turecku a manažery 183 prodejen s.Oliver po celém světě.
Individuální procesní kroky, jimiž prochází každý kus oblečení, jsou transparentně zmapovány pro všechny zainteresované. Pilotní projekt začal s jednou divizí a agenturami v Asii a Turecku při zavádělní nové databáze barev a materiálů. Zbývající divize se připojovaly postupně. Během tohoto procesu došlo k migraci více než 7 000 materiálových referencí, které byly dále strukturovány a kategorizovány podle sezóny. Nakonec všechny staré systémy pro správu dat kompletně nahradilo řešení ENOVIA V6.
Do roku 2012 se k otevřené platformě V6 připojí také přímí dodavatelé společnosti a další spolupracující agentury.
s.OliverHQseitlich1137
Značku s.Oliver založil Bernd Freier v roce 1969. Dnes patří mezi nejznámější jména oděvního průmyslu na světě a zaměstnává 6 470 lidí. Výrobky s.Oliver se prodávají ve více než třiceti zemích celého světa. V současné době provozuje skupina s.Oliver 183 vlastních obchodů, 312 obchodů partnerských a její výrobky jsou prodávány v dalších 2 347 obchodech a 2 642 nákupních centrech.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit