Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Nové partnerství Blomu s Cyclomedií

Pátek, 23 Září 2011 11:17

Tags: Blom | BlomDESKTOP | BlomOBLIQUE | BlomORTHO | BlomSTREET | BlomWEB | Cyclomedia | GIS

BlomSTREET-Cyclomedia-1138Společnosti Blom a Cyclomedia podepsaly exkluzivní licenční smlouvu na vytvoření datové sady BlomSTREET pro území Norska, Švédska, Finska a Dánska a v současné době jednají o podobných smlouvách i pro další státy v jižní Evropě. Dobře známé datové modely společnosti Cyclomedia budou distribuovány společností Blom jako součást produktu BlomSTREET přidáním do rozsáhlého souboru evropských geografických dat modelů jako jsou BlomOBLIQUE a BlomORTHO. Všechny sférické snímky na úrovni ulice společnosti Blom budou přístupné v GIS prohlížečích BlomWEB Viewer a BlomDESKTOP Viewer, které poskytují rychlý a snadný přístup k těmto datům.

"Díky této smlouvě získáme významné rozšíření naší řady produktů. Blom je tak nyní schopen poskytovat svým zákazníkům kompletní sadu geografických dat," říká Juan Mieza, produktový manažer společnosti Blom. "Jsme si vědomi, že sférické snímky poskytují našim zákazníkům novou rozsáhlou úroveň funkčnosti, a jsme hrdí na to, že Blom nyní může nabídnout jak sběr dat, tak i využití sférický snímků v profesionálním prostředí GIS".

Technologie společnosti Cyclomedia poskytuje spolehlivé a geograficky přesné sférické snímky ulic s možností měření. Tento produkt lze využít například pro pasportizaci komunikací a jejich vybavení jako jsou sloupy veřejného osvětlení nebo dopravní značky. Produkt bude nabízen jednak ve standardizované variantě, ale i na míru specifickým požadavkům zákazníka.
Blom má již řadu uživatelů využívajících BlomSTREET. Během letošního léta jsme dokončili pilotní projekt napříč severskými zeměmi a další státy v jižní Evropě jsou v plánu v rámci tohoto partnerství. V České Republice skupina Blom úzce spolupracuje se zastoupením Cyclomedia Technology B.V. pro Českou Republiku a Slovensko, kterým je společnost Gefos.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit