E LINKX
Minerva
Google překladač: English Deutsch
GstarCAD – DWG kompatibilní 2D/3D CAD
Siemens - TeamCenter X
TNS

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
IOTOR

ESPRIT 2012

Pondělí, 10 Říjen 2011 13:52

Tags: CAM | DP Technology | EMO | ESPRIT

Esprit na EMO Hannover 9194129-1141Společnost DP Technology vystavovala na veletrhu EMO 2011, který se konal v září v německém Hannoveru, nejnovější verzi svého inovačního softwaru ESPRIT 2012. Nabízí vylepšení pro všechny typy obrábění: soustružení, frézování, obrábění na obráběcích centrech a elektroerozívní obrábění.
Pro soustružení byl v ESPRIT 2012 vylepšen cyklus park, který umožňuje „zaparkovat“ držák nože nebo revolverovou hlavu. Univerzálnost zvyšuje to, že zaparkovat lze samostatně každou osu.

Každou osu lze ovládat prostřednictvím čtyř režimů: neparkovat, najet do polohy pro výměnu nástroje, najet nástrojem do počátku souřadnicového systému obrobku a najet osou do počátku souřadnicového systému stroje.
Pro frézování nabízí ESPRIT 2012 vylepšené metody pro operaci konturování, umožňující přesněji dosahovat požadovaného tvaru s ostrými hranami.
Pro elektroerozívní drátové řezání EDM jsou k dispozici nové funkce, umožňující nastavit program pro obrábění tvarů tak, aby při operacích konturování nebo při výrobě rotačních tvarů pomocí EDM dráha elektrody začínala nebo končila mimo materiál. To umožňuje prodloužit dráhu elektrody bez modifikace tvaru. Ke všem konturovacím cyklům EDM byla přidána možnost nastavit dobu prodlevy na konci hrubování pro zvětšení koncového bodu, což usnadňuje nastavení elektrody pro obrábění načisto.
Esprit2012-1141

Mohlo by vás zajímat: