Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Zkušební plné verze Solid Edge a Femap poprvé zdarma

Pátek, 21 Říjen 2011 08:18

Tags: Femap | PLM | Siemens | Software | Solid Edge | Trial

Siemens-PLM-Software-Solid-Edge-Femap-1142Siemens PLM Software oznámil 20. října, že plné verze softwarů Solid Edge a Femap s NX Nastran jsou ke stažení a bezplatnému 45dennímu užívání. Tato nabídka vůbec poprvé poskytuje zkušební licence zdarma pro plné verze Solid Edge ST4 a Femap 10.2 a zahrnuje rovněž přístup k rozsáhlým vzdělávacím zdrojům. Uživatelé Solid Edge ST4 si mohou vyzkoušet jednu z nejmodernějších 3D CAD aplikací  se synchronní technologií – jedinečnou vlastností, která kombinuje rychlost a flexibilitu přímého modelování s precizní kontrolou parametrického modelování. Uživatelé Femap mohou těžit z vysoce výkonných simulací a analýz (CAE), dodávaných v jednoduše ovladatelné aplikaci. Softwary jsou dostupné v několika jazycích. Zde jsou kompletní popisy programů s odkazy na stáhnutí Solid Edge a Femap zdarma.  

„Nejúčinnější metodou otestování kvality CAD a CAE softwaru je jeho použití  v prostředí, ve kterém pracujete," řekl John Fox, viceprezident pro marketing Velocity Series, Siemens PLM Software. „Možností bezplatného stažení Solid Edge a Femap spolu se zpřístupněním návodů, uživatelskými fóry aj. toto testování usnadňujeme více než kdy dříve, a zároveň tak poskytujeme uživatelům výjimečný komfort. Nyní si může plné verze Solid Edge a Femap kdokoliv stáhnout, sám si je vyzkoušet a zjistit, že zvyšují strojírenskou produktivitu, jsou kreativnější a vytváří zkrátka lepší návrhy."

Plně funkční software s efektivním školením
Zkušební verze Solid Edge nabízí všechny tradiční funkce CAD, jako jsou objemové a plošné modelování, tvorby sestav, návrhů plechů, montáží, vytváření projektové dokumentace, simulace, nástroje pro vizualizaci a prezentace, návrhy forem pro nástroje, příprava dat pro publikaci na webu a převod dat do jiných formátů. Software samozřejmě zahrnuje také možnost vyzkoušet si v Solid Edge jedinečnou synchronní technologii.
Zkušební verze Femap umožňuje výpočty metodou konečných prvků (MKP), v pre a post procesoru s prověřenou výpočetní technologií NX Nastran, řešiče analýz metodou konečných prvků (MKP), který je rovněž ve zkušební verzi zahrnut. Zcela bez omezení je pak počet uložení, velikost dílů či další faktory, které by mohly bránit uživateli při vytváření kompletních návrhů produktů.
V nabídce je dále obsažen také přístup k sadě výukových materiálů, jež pomohou uživatelům získat ze zkušebních aplikací maximum. Pro lepší práci uživatelů se softwarem a pro podporu spolupráce s jinými uživateli je registrovaným jedincům povolen přístup do vyhrazených uživatelských fór, v nichž jsou přítomni specialisté na Solid Edge či Femap. Registrovaní mají rovněž přístup k interaktivním výukovým programům a video tipům, které jim pomohou v dovednostech v Solid Edge nebo Femap.
Bezplatné 45denní licence Solid Edge a Femap jsou  nyní dostupné. Pro získání více informací či pro stažení jedné nebo obou aplikací prosím navštivte zvýrazněné odkazy – Solid Edge a Femap.
V České republice je momentálně v rámci kampaně možné získat při zakoupení licence Solid Edge slevu 33 %. Akce platí do 15. prosince 2011.


Mohlo by vás zajímat: