POINT.X (2018-19)
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Profesionální duální displej Fujitsu pro zobrazení 2D a 3D

Čtvrtek, 24 Listopad 2011 12:45

Tags: 3D CAD | Hardware | Monitory

FujitsuP23T-6_FPR3D_1147Společnost Fujitsu představuje displej navržený pro zobrazování v 2D i 3D. Spojením obou schopností do jediného stolního displeje s úhlopříčkou 22 palců (55,88 cm) mohou uživatelé pouhým „přecvaknutím“ přepínače přepnout z vysoce výkonných 2D aplikací na profesionální 3D aplikace a naopak, kdy velmi lehké polarizační brýle nevyžadující žádnou baterii usnadňují prostorový zážitek RealD kompatibilní s 3D.

Fujitsu se svým prvním duálním displejem zaměřuje na profesionální grafiky, kteří využívají grafické aplikace, jako jsou CAD/CAE, simulační software a systémy pro zpracování geo/satelitních dat. K dalším cílovým trhům patří architektonika, lékařské zkoumání, reklama a konzultace v místě prodeje, kde se 3D aplikace začínají běžně používat.

Díky začlenění nejnovější 3D technologie FPR (Filmtype Patterned Retarder) poskytuje nový displej P23T-6 FPR 3D, jasný, neroztřesený a oči neunavující obraz bez tzv. crosstalku (pronikání levého obrazu do pravého a naopak). Značný kuželovitý 3D pozorovací úhel umožňuje malým skupinkám vychutnávat si 3D hloubkové efekty při prezentaci, a to i za denního světla.

Monitor přichází s vysoce ergonomickým podstavcem typu 4 v 1 a sofistikovanou skříňkou. Díky LED podsvícení a takovým funkcím, jako jsou automatický senzor jasu a Eco mód je snížena provozní spotřeba, displej zároveň obsahuje i jedinečný klidový mód 0-Watt společnosti Fujitsu.

Mezi další speciální vlastnosti displejů řady Superior patří nastavitelné gamma kompatibilní s DICOM dovolující používání s černobíle orientovanou grafikou a aplikace pro klinické zkoumání, zatímco široká škála výstupních rozhraní maximalizuje kompatibilitu s osobními počítači, pracovními stanicemi a mobilními pracovními stanicemi. Aby nový displej umožňoval co nejlepší profesionální zážitek z 3D, výrobce doporučuje hardware pracovní stanice s grafickou kartou, která podporuje tzv. quad-buffering technologii (zobrazení samostatného obrázku pro každé oko).

Nový duální displej bude k dispozici koncem listopadu.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit