Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Moltec standardizuje vývoj a konstrukci vstřikovacích forem

Pondělí, 12 Prosinec 2011 17:26

Tags: AV Engineering | CAD | CAE | CAM | Moltec | PLM

Moltec_av_1150AV Engineering, dodavatel softwarových řešení a služeb pro vývoj výrobků (CAD/CAM/CAE/PLM), oznamuje uzavření kontraktu se společností Moltec na implementaci CAD/CAM systému Creo a PLM systému Windchill. Společnost Moltec, český výrobce vstřikovacích forem pro přesné a prostorově komplikované díly zejména z oblasti automobilového průmyslu, se rozhodla implementovat komplexní řešení CAD/CAM systému v serverovém prostředí Windchill v návaznosti na dlouholeté zkušenosti s produkty PTC a kvalitní podporu společnosti AV Engineering.

Cílem projektu implementace CAD/CAM/CAE systému Creo a PLM systému je řešit zvyšující se tlak na rychlost zpracování zakázek, rostoucí nároky na nové konstrukční přístupy a technická řešení požadovaná zákazníky společnosti Moltec, zlepšit kvalitu zpracovávaných dat, zefektivnit všechny etapy vývoje produktu, správu dat i archivaci související dokumentace. V současné době AV Engineering naimplementoval konstrukční systém Creo, který evolučně navazuje na dosud užívaný systém Pro/ENGINEER a realizuje vzdělávání uživatelů. Souběžně probíhá implementační fáze PLM systému Windchill s plánovaným uvedením do provozu v prosinci tohoto roku.

Женщине "Технологии производства, хранения и переработки продукции растениеводства"помогли выбраться из машины.

Он вообще "Технологические методы по ликвидации пневмоэнтеритов телят"не слушает ничего "Технологические процессы в животноводстве по откорму КРС в условиях Обь-Иртышской поймы"из того, что я ему "Технологический комплекс машин в лесном хозяйстве"говорю.

Тогда неудивительно, что они меня "Технологический план возделывания капусты в открытом грунте и томата в защищенном грунте в условиях Мишкинского района"ненавидят,-проворчал Римо.

Удобно "Технологический план возделывания кабачков в открытом грунте в условиях Дуванского района"мне будет тогда, когда наше "Технологический процесс и системы машин на вырубках с временно переувлажненными почвами"плавание закончится.

Ндо глянул "Технологический процесс лесосечных работ и обработка сырья"на Берри, и губы его "Технологический процесс освоения закустаренных земель"искривились в дикой пародии на "Технологический процесс получения меда"улыбку.

Билл слушал, широко раскрыв глаза, как трепетная серна.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit