Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

64palcový Epson SC-S30610 pro ekonomický tisk poutačů

Úterý, 21 Únor 2012 15:33

Tags: Epson | Hardware | Inkousty | Tiskárny | Velkoformáty

Epson_SC-S30610_1208Velmi příznivý poměr ceny a výkonu nabídne nová velkoformátová tiskárna Epson SureColor SC-S30610. Tento 64palcový (162,6 cm) čtyřbarevný (CMYK) stroj s funkcí podávání papíru v rolích byl vyvinut s cílem umožnit vysoce efektivní a ekonomickou výrobu při minimálních celkových nákladech na vlastnictví. Umožňuje majitelům tiskáren, výrobcům poutačů, provozovatelům kopírovacích služeb a reprodukčním centrům rozšířit své portfolio.


Epson SC-S30610 dokáže zpracovat různé grafické materiály od plakátů, nápisů, bannerů, podsvícených panelů a materiálů pro prodejní místa až po fólie pro polep automobilů, interiérové dekorace a výstavní poutače. Podporuje také širokou škálu médií v rolích, což uživatelům umožňuje spolehlivě a cenově výhodným způsobem tisknout na vinylové, PVC a průhledné fólie, fotografický papír a celou řadu oblíbených podkladových materiálů pro bannery.

Přesná mechanika společně s ověřenou technologií tiskové hlavy Micro Piezo zaručují nepřetržitý a bezproblémový provoz a minimalizují nutnost údržby a prostoje. Zvládnout vysoké pracovní zatížení je jednoduché díky rychlosti tisku, která dosahuje 7,3 až 29,4 m2 za hodinu v závislosti na tiskovém režimu; první hodnota je typická pro tisk interiérových plakátů, druhá pro výrobu bannerů do venkovního prostředí. Tiskárna nabízí také režim vysoké kvality pro nejnáročnější tvorbu, která bývá prohlížena zblízka – v tomto režimu je využito plného rozlišení 1440×1440 dpi.

Odborníci z Epsonu vyvinuli nový ekosolventní inkoust Epson UltraChrome GS2, který je určen k dokonalé spolupráci s tiskárnou SC-S30610 a novou generací tiskových hlav Epson TFP. Inkoust UltraChrome GS2 vychází z vlastností UltraChrome GS (používá se v tiskárnách Epson Stylus Pro GS6000) a je obohacen o nové složení žluté barvy, která má nyní delší světlostálost. Tento inkoust je bez zápachu, neobsahuje nikl a nevyžaduje speciální větrání, což umožňuje používat tiskárnu i v běžném kancelářském prostředí.

SC-S30610 používá 700ml inkoustové kazety s vysokou výtěžností, inkoustové kazety jsou vratné. Negativní dopad na životní prostředí i provozní náklady jsou dále sníženy díky energetické účinnosti tiskárny, která splňuje podmínky programu Energy Star.

Tiskárna bude dostupná od března 2012, od kdy také bude známa její cena pro český trh.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit