Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

WD nabízí svůj první externí disk s technologií Thunderbolt

Čtvrtek, 15 Březen 2012 18:22

Tags: Data | Hardware | RAID | Thunderbolt | Western Digital

wdfMBThunderbolt_1211Společnost Western Digital nyní nabízí svůj první externí disk s technologií Thunderbolt, úložiště se dvěma disky My Book Thunderbolt Duo. Nový externí disk My Book Thunderbolt Duo poskytuje profesionálům a milovníkům počítačů Mac dvojité jištění, flexibilitu, ultrarychlý přenos dat pro vyšší výkon, kapacitu 4 TB nebo 6 TB, nastavitelný dvoudiskový systém RAID 0, 1 a volby typu JBOD, možnosti servisních zásahů a dva porty Thunderbolt pro propojení více úložišt My Book Thunderbolt Duo do řetězce typu Daisy Chaining či pro připojení jiných periférií. Technologie Thunderbolt přináší nový způsob jak propojit vysocerychlostní úložiště k jakémukoli stolnímu počítači či notebooku s portem Thunderbolt při současném poskytování nebývalé rychlosti pro multitaskingové úkoly jako jsou střih videa a zpracování hudby, 3D rendrování a dokončování dalších grafických prací při vysokém rozlišení.

Externí disk My Book Thunderbolt Duo je ideálním řešením "vše v jednom" pro kreativní profesionály, nadšence a uživatele, kteří vlastní velký objem digitálního obsahu včetně videí, hudby, fotografií. Tento externí disk slouží jako spolehlivý a bezpečný způsob zálohování dat z počítače při současném nejrychlejším způsobu, jak data načítat z tohoto disku a na tento disk ukládat. Navíc při nastavení RAID 1 je možné vytvářet na tomto úložišti druhou kopii digitálního obsahu pro dvojitě jištěné zálohování. Úložiště podporuje nastavení JBOD (pro jednotlivé disky přiřadí rozdílné úkoly), což je výborná možnost pro uživatele, kteří mají na počítačích Mac systém Windows OS.

Další prvky dostupné se zařízením My Book Thunderbolt Duo zahrnují kompatibilitu se systémem Mac OS Time Machine a formátování pro HFS + Journaled for Mac, schopnost datového toku s multipřipojením a 3letou záruku.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit