GFI
Google překladač: English Deutsch

CIMdata vyhlásila Siemens PLM Software po jedenácté v řadě jedničkou

Čtvrtek, 07 Červen 2012 12:49

Tags: CIMdata | cPDm | PLM | Siemens | Software | Teamcenter | Tecnomatix

2011 cPDm Leaders Market Presence - 1223Siemens PLM Software oznámil, že byl po jedenáctý rok v řadě vyhlášen společností CIMdata, vedoucí konzultantskou a výzkumnou firmou v PLM, lídrem v současnosti v nejrychleji rostoucí kategorii průmyslu, collaborative Product Definition management (cPDm). CIMdata také již po sedmý rok v řadě ohodnotila Siemens PLM Software jako lídra trhu v segmentu digitální továrny. Siemens PLM Software se do kategorie cPDm řadí svým portfoliem Teamcenter, světově nejrozšířenějším softwarem digitálního řízení životního cyklu, zatímco portfolio Tecnomatix je nejrozšířenější software v segmentu digitální továrny.

Tato zjištění společnosti CIMdata, která byla ohlášena na konci března, jsou postavena na hloubkové analýze dat z PLM trhu a podrobněji budou rozvedena ve zprávě společnosti CIMdata nazvané Analýza PLM trhu 2011.

„Náš výzkum ukazuje, že růst cPDm překročil historická maxima a v následujících letech bude i nadále pokračovat v dvouciferných hodnotách. Siemens PLM Software bude v tomto kritickém segmentu trhu určovat tempo tak jako dosud,“ řekl Peter Biello, prezident CIMdata. „Společnost Siemens PLM Software bude podle našeho průzkumu hrát hlavní roli v segmentu digitální výroby, a to s výrazně vyšším obratem než v pořadí druhý ohodnocený poskytovatel. Vyššího růstu dosahuje také díky znalostem celé společnosti Siemens AG, což je jedna z výhod velké globální společnosti.

Ve své prognóze společnost CIMdata predikuje růst tržního segmentu cPDm v příštích pěti letech o 11,5 procenta (CAGR). Na základě investic do softwaru a služeb se tak předpokládá do roku 2016 velikost cPDm trhu zhruba ve výši 17 miliard dolarů. Prognóza CIMdata pro digitální továrnu odhaduje, že tento segment po dobu pěti let bude stabilní s CAGR na sedmi procentech. Celkově CIMdata očekává, že tradiční PLM v průběhu příštích pěti let poroste s CAGR deset procent a bude pokračovat trend růstu PLM jako klíčové podnikové investice.

„Být oceněni jako přední dodavatel v těchto dvou důležitých oblastech trhu je velká čest. Dostat tato ocenění tolik po sobě následujících let je důkazem toho, že je náš tým neustále připraven pomáhat zákazníkům řešit obchodní problémy a vytvářet skutečné hodnoty,“ řekl Chuck Grindstaff, prezident a generální ředitel společnosti Siemens PLM Software. „Náš otevřený obchodní model, roky odborných zkušeností a výjimečný technologický vývoj bude i nadále sloužit jako základ pro naši vlastní obchodní strategii. Zároveň budeme i v budoucnu nabízet řešení, která pomohou našim zákazníkům dělat chytřejší rozhodnutí, jejichž výsledkem budou lepší produkty.“

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit