Data&AI Forum 2020
Google překladač: English Deutsch

Nemetschek – nová akvizice a stěhování

Čtvrtek, 02 Únor 2006 16:41
Na počátku roku 2006 došlo u české pobočky společnosti Nemetschek ke dvěma významným změnám. Po vzájemné dohodě převzala společnost Nemetschek veškeré aktivity společnosti I.S.P.C. - projektování a konzultace, která dlouhodobě zajišťovala především servisní služby pro zákazníky společnosti Nemetschek. Zároveň se společnost Nemetschek posílená o pracovníky I.S.P.C. přestěhovala do nových prostor, které vytvoří potřebné zázemí a umožní zvýšit kvalitu služeb poskytovaných zákazníkům v České i Slovenské republice. 

Společnost I.S.P.C. - projektování a konzultace vznikla v roce 1995 a zpočátku se zabývala projektováním pozemních staveb a podporou AEC/CAD programu Allplan společnosti Nemetschek. Postupně se její činnost zaměřila výhradně na spolupráci se společností Nemetschek, která zahrnovala technickou podporu zákazníků, lokalizaci programů a aktivity zaměřené na prodej a podporu systémů v oblasti správy dokumentů (systém rivera) a facility managementu (systém Allfa). Celý tým společnosti I.S.P.C. vedený Ing. Igorem Seifertem se stal součástí společnosti Nemetschek. Ing. Igor Seifert zastává pozici technického ředitele společnosti Nemetschek.

V souvislosti s těmito změnami se společnost Nemetschek v prvních týdnech roku 2006 přestěhovala do nových prostor v nově zrekonstruovaném kancelářském centru „Green park officess“ v Žerotínově ulici na pražském Žižkově. Zákazníci společnosti Nemetschek tak budou nyní mít veškeré služby (technickou podporu, hot-line, školení atd.) zajištěné v rámci jedné organizace a ve společných prostorách. Zároveň dojde i k lepší koordinaci a posílení obchodních aktivit ve všech oblastech, kde společnost Nemetschek působí na území České a Slovenské republiky.

Nová adresa je Nemetschek s.r.o., Žerotínova 1133/32, 130 00 Praha 3, tel: 225 384 880 a fax 225 384 890, hotline: 225 384 884.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit