POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

WD uvádí své vůbec nejrychlejší externí úložiště

Pátek, 31 Srpen 2012 07:55

Tags: RAID | Thunderbolt | WD My Book VelociRaptor

WD_MY_BOOK_DUO_VELO_TH_1235Společnost WD kombinuje dvě vysoce rychlostní technologie, aby poskytla jeden z vůbec nejrychlejších a nejodolnějších duálních systémů pro ukládání dat. My Book VelociRaptor Duo je úložiště se dvěma disky, které podporuje operační systém Mac OS X. Poskytuje vrcholnou rychlost a výkon díky dvěma diskům VelociRaptor, které mají každý kapacitu 1 TB a dosahují rychlosti 10 000 ot./min, společně se dvěma porty Thunderbolt. Toto 2TB úložiště je ideální pro zpracování videa ve vysokém rozlišení, rendrování ve 3D, pro grafický design a pro další náročné aplikace. Nárůst výkonu poskytuje rychlost přenosu dat na úrovni disků SSD, s hodnotami až 400 MB/s. Duální řešení pak nabízí nastavení disků RAID 0 pro zvýšení kapacity nebo RAID 1 pro vyšší ochranu dat. Dva porty Thunderbolt umožňují skupinové propojení vice úložišť My Book VelociRaptor Duo a dalších vysoce výkonných periferií, aniž by se snížil výkon úložiště či rychlost přenosu.

Technické řešení poskytuje snadný přístup k oběma pevným diskům. Balení My Book VelociRaptor Duo obsahuje samozřejmě i kabel pro připojení Thunderbolt.
Fotografové, designéři a profesionálové zabývající se post produkčním zpracováním digitálních dat mohou souběžně pracovat na několika úkolech, ať už se jedná o střih a zpracování videa, 3D rendrování, či dokončování dalších grafických projektů náročných na přenos a zpracování velkého objemu dat.

Zákazníci, kteří budou používat My Book VelociRaptor Duo, mají nyní možnost přenést celovečerní film v rozlišení HD o velikosti 22 GB za méně než 65 sekund, 2000 fotografií o jednotlivé velikosti 5 MB za méně než 33 sekund a vice než 500 hudebních skladeb ve velikosti 5 MB každá za méně než 8 sekund.

Možnost nastavení disků v úložišti do režimu RAID 0 maximalizuje rychlost a kapacitu, disky v režimu RAID 1 pak umožňují uživatelům vytvořit druhou kopii digitálního obsahu prvního disku pro přidanou ochranu dat, bezpečí a klidné spaní. Úložiště umožňuje nastavení disků také v režimu JBOD (dva zcela samostatné disky) pro uživatele s operačním systémem Windows na počítačích Mac.

Úložiště My Book VelociRaptor Duo je kompatibilní s Apple Time Machine a formátováním HFS + Journaled. Disk umožňuje multi-stream workflow.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit