Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Sloučení firem AEC Systems, KarelCAD a ADA CAD Partners

Úterý, 05 Únor 2013 10:16

Tags: A2K Technologies | ADA CAD Partners | AEC Systems | KarelCAD

A2K Technologies-1306Australské společnosti AEC Systems, KarelCAD a ADA CAD Partners sloučily své podnikání. Nová firma A2K Technologies tak zahájila 1. února 2013 a stala se jednou z největších partnerských Autodesk Value Added Resellers společností. Celosvětově má 150 zaměstnanců, a údajně také nejlepší technické odborníky a nejlepší prodejní a servisní tým. Všechny prodeje a služby pro Autodesk a obchodní aktivity budou sloučeny právě pod tuto novou obchodní jednotku. Samostatně budou mimo A2K Technologies působit CSI Global Services a PhoenxPLM.

Ve vedoucím týmu společnosti budou představitelé AEC Systems a KarelCAD, Fari Fanaeyan a Paul Laycock, tým manažerů bude sestávat z klíčových osobností obou firem. Firma má kanceláře v Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide, Perthu, Aucklandu a Pekingu, ale chce svou působnost dále rozšiřovat. Na tuto novinku reagoval Bill Griffin, vice prezident sekce Autodesku pro celosvětovou výrobu a prodejní kanály, který ke sloučení jejich nejlepších partnerů gratuloval a vyjádřil naději, že toto sloučení přinese jen dobré věci Autodesku a jeho zákazníkům.

Je to trend, který bude následován dalšími firmami i v našem regionu? Už v minulých letech ke sloučení některých společností nastalo. Abychom nechodili příliš daleko, můžeme vzpomenout sloučení firem Xanadu a Dagis (2010). Určité náznaky tu jsou, takže se nechme překvapit.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit