průmysl, výroba, sklady…
POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
SAP NOW 2019
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Lednové číslo E-news společnosti AB Studio

Úterý, 05 Únor 2013 16:28

Tags: AB Studio | BIM | E-News | Graitec

AB Studio-BIM-1306Elektronický magazín E-News společnosti AB Studio, který je primárně určen zákazníkům AB Studia, vyšel 31. ledna 2013 a je věnován tentokrát pouze jednomu tématu – problematice BIM. Elektronický materiál přináší pohled na současné možnosti uplatnění informačního modelu budov (BIM) při navrhování konstrukcí. Odpovídá na otázky typu proč BIM, co BIM přináší, co musí provozovatelé změnit, atd. V jednotlivých kapitolách Co je to BIM?, Ze světa BIM, BIM ze světa, Seznamte se s BIM a Jste připraveni na BIM? najdete aktuálně asi ty nejlepší informace o BIM, jaké jsou v českém jazyce na webu k dohledání. Jsou jasně strukturované, přehledné a doplněné odkazy na řešení Autodesku, stejně jako na sadu Graitec Advance.

K úplné dokonalosti by možná doplňková videa „Jak na to“ zasloužila komentáře namluvené nějakým profesionálem, ale to by vyžadovalo vyšší náklady na pořízení a delší přípravu. Za uvedenými stránkami BIM stojí bezesporu velké množství kvalitní práce dodavatelů textů, doprovodných obrázků a videí, kteří si za své úsilí zaslouží známku 1*.

Sekce „Seznamte se s BIM“ je koncipována jako seznam pozvánek na nejbližší půlhodinové on-line semináře (webináře) AB Studia. Z nich pro zajímavost vybíráme ty, které proběhnou v nejbližší době:

  • středa    6. 2. 10.30–11.00 ADVANCE BIM – projektování konstrukcí
  • pátek     8. 2. 08.30–9.00 Revit a Naviswork
  • pátek   15. 2. 08.30–9.00 Cloudové služby Autodesk
  • čtvrtek  21.2. 09.30–10.0 BIM pro profese TZB

Registraci na semináře lze provést na této stránce.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit