Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nový CimatronE 11

Středa, 03 Duben 2013 00:00

CimatronE11 LifterPocket2-1Izraelská společnost Cimatron Limited dne 27. března 2013 oficiálně oznámila vydání Cimatronu E11, nejnovější verze svého integrovaného CAD/CAM softwarového řešení. „CimatronE 11 obsahuje všechny nástroje pro náročný rozjezd produktivní výroby,“ řekl pan Ira Bareket, viceprezident pro prodej a marketing CimatronE. „Stávající zákazníci získají další a vylepšené funkce, nové analytické nástroje a pokročilé automatické procesy a technologie. Ti, kteří doposud nepoužívají CimatronE, budou ohromeni rozsáhlými a silnými nástroji pro tvorbu forem a postupových lisovacích nástrojů, které vedou ke zlepšení celkové výkonnosti i kvality a minimalizování nákladů.“

V CimatronE 11 naleznete rychlý a efektivní CAD pro obrábění, novou analýzu tloušťky stěny pro včasné zjištění problému integrity modelu a dále zlepšený nástroj zrcadlení sestavy urychlující návrh sestavy. Nové a zlepšené modelovací funkce pro práci s objemy i plochami umožňují rychlejší práci a větší flexibilitu. Nový ECO Manager nabízí vysoce efektivní identifikaci a bezproblémové začlenění libovolného počtu technických změn ve stávajícím projektu. Nové nástroje umožňují rychlé vytvoření vložek, jader, šikmých vyhazovačů a analýzu chladicích kanálků. CimatronE 11 obsahuje uživatelsky přívětivé prostředí s flexibilní tvorbou lisovacích nástrojů a souběžnou práci několika konstruktérů na jednom projektu a nástroj, který zajišťuje optimální využití materiálu v návrhu rozvinu dílu. Nová analýza odpružení ohýbaného materiálu zvyšuje přesnost návrhu nástroje. Rychlé a efektivní NC programování lépe počítá obráběcí dráhy všech procedur včetně nové možnosti Vollumil, což je strategie odebírání značně vysokého objemu materiálu. CimatronE 11 má nový simulátor odběru materiálu s velmi přesnými výsledky, vylepšené automatizované vrtání s účinnější detekcí kolizí a super rychlou konstrukci elektrod s vylepšeným nastavením centralizované viditelnosti různých částí elektrod a automatickým obarvením. To vše zajišťuje tvorbu elektrod v rekordním čase.
Cimatron s 30letou zkušeností a více jak 40 000 instalací po celém světě je jedním z předních poskytovatelů integrovaného CAD/CAM softwarového řešení pro tvorbu forem a lisovacích nástrojů.
Výhradní zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku zajištuje od roku 2008 česká firma technology-support.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit