Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

ArchiTECH.PC 5 nová verze od firmy EdiCAD

Úterý, 13 Červen 2006 00:41
ArchiTECH.PC - vizualizaceFirma EdiCAD uvádí na trh novou verzi 5 svého CAD softwarového produktu ArchiTECH.PC, který je určen pro stavební architekty a projektanty – jednotlivce, malé i velké kanceláře. Výhodou verze 5 je nová funkce pro automatickou aktualizaci 3D modelu, integrovaný 3D modelář, nástroje pro zaměření stávajících stavů, rozšíření stávajících knihoven stavebních prvků a další nové objektové nástroje.

Uživatelé systému oceňují vysokou ergonomii ovládání, uživatelskou příjemnost a komplexnost řešení stavební problematiky v software ArchiTECH.PC. Navíc nová verze 5 disponuje integrovaným moderním 3D modelářem, což znamená nové možnosti při práci ve 3D prostoru při vytváření nových 3D prvků do knihovny i při 3D modelaci již navržených modelů staveb. Vytváření vizualizací v nové verzi software ArchiTECH.PC je také velmi pohodlné, využijete-li nových možností zadání rozdílných povrchových textur na kteroukoliv plochu stavebního objektu technikou Drag & Drop.

ArchiTECH.PC je profesionální architektonické CAD software s 2D architektonickým kreslením, 3D pohledy, modelací terénu, integrovaným 3D modelářem, generátorem schodišť, ramp a střech, generátorem zeleně, průchodem skrz a kolem modelu stavby v reálném čase, foto-realistickou vizualizací s texturami, OpenGL rozhraním, stereo 3D pohledy a výkazy výměr.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit