Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

European Young Entrepreneurs Award

Úterý, 13 Červen 2006 01:30
Vítězové European Young Entrepreneurs Avard 2005Francouzský časopis L’Etudiant a společnost Innovact zahajují čtvrté vydání evropského konkurzu « European Young Entrepreneurs Award », jehož cílem je podpořit podnikatelského ducha u mladých lidí v Evropě. Tento konkurz vznikl spojením Innovation Awards France a Europe. Porota profesionálů udělí ceny těm kandidátům, kteří projeví v jejich projektu podnikatelského ducha, kreativitu, profesionalitu v prezentaci a celkovou odvahu překlenout počáteční problémy. 30 finalistů soutěže bude pozváno na 11. fórum Innovact pro start-up firmy, 18. a 19. října 2006 v Reims (Francie). Ti nejůspěšnější získají finanční podporu pro realizaci svého projektu ve výši až 3 000 eur.

Účastnit se může každý, jak individuálně, tak ve skupině a bez ohledu na sektor, či typ projektu a to ať už je jen ve fázi nápadu, či už téměř ve finálním stádiu realizace. Účastníci budou hodnoceni na základě odvážnosti projektu, kreativity, stupně jeho praktické realizace a profesionálního zpracování. Výherce soutěže získá obálku ve výši 3000 Eur, druhá a třetí cena bude ve výši 1 500 Eur. Hodnotící komise v čele s panem Janez Potočníkem, Evropským poslancem za rozvoj průzkumu, uvítá v roli porotců ředitele velkých firem, žurnalisty, či profesionální vědce.

Potenciál mladé Evropy
Letošní ročník soutěže přijme soutěžící z 25 zemí Evropy, a obohatí se tak o 11 nových kandidátů oproti minulému vydání (Rakousko, Finsko, Rumunsko, Lotyšsko, Litva, Malta, Švédsko, Turecko, Česká Republika, Slovensko, Maďarsko). European Young Entrepreneurs Award 2006 si přeje dokázat existenci skutečného podnikatelského ducha u mladých evropanů.

Výherci European Young Entrepreneurs Award 2005

První cena pro sekci Francie: Projekt DIABETOS, vytvoření elektronického modulu s cílem pomoci malým dětem s diabetem – Thomas Fauré a Bétrice Morin (21 let) – 5. ročník Ecole Centrale de Lille

První cena pro sekci Evropa: Projekt Eco Sun Systems – Systém, který zpřístupňuje solární energii – Rudy Va de Blom a Marcel Artz (24 a 25 let) – Bakalářské studium Ingénierie et technologie Chimique a Bakalářské studium Ingénierie industrielle a management, Technologická Univerzita v Eindhoven (Holandsko)

Jak se zůčastnit European Young Entrepreneurs Award? Přihlášky do soutěže European « Young Entrepreneurs Award » jsou k dispozici ke stažení na adrese: http://www.presse.letudiant.fr/index6.asp.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit