Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Dassault Systèmes kupuje Archividéo a FE-Design

Pondělí, 29 Duben 2013 12:32

Tags: Akvizice | Archividéo | Dassault | FE-Design | Systèmes

3DS Archivideo FE-Design-1318Vedle dobrých hospodářských výsledků za první kvartál oznámila společnost Dassault Systèmes minulý týden převzetí společností Archividéo a FE-Design Group. Archividéo sídlící ve francouzském Rennes vyvíjí aplikace pro automatizované vytváření a správu rozsáhlých 3D modelů urbanistických a krajinářských struktur. FE-Design se sídlem v Karlsruhe je předním poskytovatelem simulačních aplikací pro optimalizaci návrhů v raných fázích vývoje. Archividéo má přes 250 zákazníků z řad městkých samospráv i podniků působících v oblasti distribuce, dopravy, stavebnictví nebo energetiky.

Jeho modelovací aplikace umožňují konzistentní a přesné sloučení rozličných zdrojů dat, na základě kterých je možné rychle vytvářet přesné a komplexní geoenvironmentální modely reálného prostředí.
Koupě FE-Designu rozšiřuje aplikace řešení SIMULIA a činí z něj nejkomplexnější nástroj pro optimalizaci návrhu na trhu. FE-Design spolupracuje s více než 200 zákazníky na celém světě. Mezi klienty firmy patří General Motors, BMW, Siemens nebo Suzlon.


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit