Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Structure Studios aktualizovalo 3D softwarovou knihovnu

Pátek, 03 Květen 2013 14:07

Tags: Pool Studio | Structure Studios | VizTerra 3D

structure studios library-1318Společnost Structure Studios se zaměřuje na software pro 3D návrhy bazénů a krajiny. Nyní přidala do svých produktů Pool Studio a softwarové knihovny VizTerra 3D nové sady pískových dlaždic od Artistic Pavers. Nejnovější aktualizace zahrnuje 55 nových možností od této firmy. Dlaždice vysoké kvality nabízejí luxusní vzhled, dlouhou životnost a atraktivitu. Také údržba je jednoduchá. Jsou vyrobeny z nejlepšího přírodního materiálu, včetně lastur, mušlí a skla. Vyráběny jsou pod tlakem více jak 69 000 barů a jsou tedy hutné, tuhé a odolávají vodním řasám, plísni a solím.

Hodí se k pokrytí plochy kolem bazénů, do teras, na příjezdové cesty v jakémkoliv klimatickém prostředí. V Pool Studio a knihovně VizTerra 3D jsou nyní dostupné pro projektanty, kdy je možný i fotorealistický 3D výstup.


Mohlo by vás zajímat:
 

Komentáře  

 
# Ing.Guest 2013-05-09 06:55
Program VizTerra 3D je bezesporu velice kvalitní program pro návrhy zahrad, veřejné zeleně a bazénů. Cena je ale dost vysoká. Myslím si, že tuzemské firmy mohou využít novou verzi programu Realtime Landscaping Architect 2013 CZ a budou určitě spokojeni s možnostmi programu i výstupy. K dispozici je i česká zkušební verze.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit