E LINKX
Google překladač: English Deutsch
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Aplikace od Intens Corporation omezí stání v kolonách

Středa, 30 Říjen 2013 14:55

Tags: Android | GIS | GPS | Intens Corporation | MDI | MojeDopravni.info | SMS

MDI v2 2-1344Česká společnost Intens Corporation uvedla na trh službu zaměřenou na poskytování dopravních informací, která je jedinou svého druhu v ČR. Řidiči mají široké možnosti personalizace a díky nastavení svých preferencí získávají automaticky aktuální informace nejen o uzavírkách, dopravních nehodách, apod., ale i o aktuálních cestovních dobách a zdrženích. Dopravní informace lze získávat prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android, e-mailem nebo prostřednictvím SMS. Portál MojeDopravní.info využívá kombinace několika datových základen, ze kterých aktuální dopravní informace připravuje.

Kromě Národního dopravního informačního centra ČR využívá aktuální data o dojezdových časech a zdrženích z flotily více jak 50 000 vozidel pohybujících se po silniční síti ČR nebo datové základny z oblasti GIS a lokalizace. Veškerá tato data a informace Intens Corporation dále zpracovává a poskytuje řidičům podle jejich preferencí.
Služba umožňuje kvalitnější plánování pracovních i soukromých cest. Pomáhá řidičům pružně reagovat na aktuální dopravní situaci a nabízí možnost automatického zasílání požadovaných informací, které již není nutné pracně vyhledávat. Je určena profesionálním i svátečním řidičům a první dva týdny je zdarma. Další užívání je zpoplatněno částkou 249 Kč ročně, která pokrývá náklady na získání vstupních dat. Recenzi aplikace pro OS Android je možné najít na serveru Palmserver.cz v sekci „Android recenze“.
Další informace na www.MojeDopravni.info, mobilní aplikace je ke stažení na Google play.
MDI-obrazovky-1344


Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit