OLTIS group
Google překladač: English Deutsch
Bentley
Tiskárna Brno (CCB)

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Siemens sází na Teamcenter

Pondělí, 16 Říjen 2006 08:00
Siemens Gas TurbineSiemens Gas Turbine Parts Limited (SGTP), jež je součástí skupiny Siemens Power Generation, si vybrala a úspěšně implementovala Teamcenter Express jakožto základní osu svého nového PLM systému.

Řešení Teamcenter Express je cPDM komponentou portfolia Velocity Series, jež je prvním komplexním, předkonfigurovaným portfoliem pro digitální vývoj produktů, analýzu, výrobu a správu dat určeným pro potřebu malých a středně velkých firem. Dalšími komponenty portfolia UGS Velocity Series jsou Solid Edge, Femap a NX CAM Express.

Původní implementace zabrala jen několik týdnů, neboť SGTP rozjížděla výrobu ve svém novém závodě v čínské Šanghaji. Společnost byla založena v roce 2005 jakožto pobočka energetického koncernu Siemens v Číně a její úkolem bude dodávat vysoce přesné komponenty pro plynové turbíny. „UGS Velocity Series je hlavně o rychlosti,“ prohlásil technický ředitel Siemens Gas Turbines Parts Ltd. Tom Stenger. „Implementace řešení Teamcenter Express nám zabrala jen několik týdnů, což je nejrychlejší implementace, jakou jsme kdy prováděli. Implementace v rané fázi konstrukčních prací nám umožní připravit si všechny lokalizované dokumenty pro hi-tech komponenty, které vyrábíme. Toto řešení od UGS nám poskytlo mnohem větší transparentnost pracovních toků a umožnilo dosáhnout vyšší kvality ve výrobě.“

Možnost efektivní nadnárodní spolupráce mezi středně-velkými společnostmi na složitých konstrukčních projektech má klíčový význam pro podpoření ekonomického růstu v Číně.

SGTP potřebovala pro rozjezd výroby efektivní systém jež by řídil tok pracovních postupů, účty za materiál, projektovou dokumentaci a zároveň zvládal pracovat s daty zasílaným z ústředí v Německu. Společnost použila Teamcenter Express k vytvoření jednotného systému správy dat s minimální potřebou optimalizace, kdy více než 90 procent funkcí bylo použito tak, jak byly dodány v předkonfigurovaném nastavení od UGS.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit