Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Injekce pro půmyslový design

Středa, 15 Listopad 2006 16:25
Michal Jelínek, Autodesk AliasStudioAutodesk ohlásil uvedení softwaru Autodesk AliasStudio 13.5, vylepšené verze řešení, které podporuje celý proces průmyslového designu – od náčrtků a vizualizace návrhu až po produkční modelování – to vše v jediném intuitivním pracovním prostředí. Nová verze má urychlit proces průmyslového designu.

Jako přední nástroj pro průmyslový design umožňuje Autodesk AliasStudio uživatelům přenést nápady od koncepčního designu, přes celou výrobu, až po vedení konkurenceschopného obchodu. Díky tomu je řešení Autodesk AliasStudio využíváno takřka všemi výrobci z oblasti automobilového průmyslu po celém světě, stejně jako při návrhu produktů řady světově nejuznávanějších značek.

Nejnovější verze řešení Autodesk AliasStudio poskytuje zlepšený výkon a zdokonaluje pracovní proces návrhu pro zvýšení celkové produktivity designérů. Software AliasStudio nabízí také aktualizaci softwaru Autodesk DirectConnect, která usnadňuje výměnu dat s balíky nástrojů pro CAD (Computer Aided Design).

Autodesk AliasStudio 13.5 nabízí řadu nových funkcí a vylepšení, která pomáhají designérům esteticky a funkcionálně vyniknout:

  • Výkon: rychlejší reakce softwaru, zejména při práci s velkými soubory dat, zlepšují komfort uživatele a zvyšují výkon.
  • Produktivita: vylepšení uživatelského rozhraní a stávajících nástrojů zjednodušuje proces návrhu a zlepšuje produktivitu při vytváření náčrtků, modelování a vizualizaci.
  • Modelování: pokračující vývoj v praxi ověřených modelovacích nástrojů aplikace AliasStudio reflektuje požadavky zákazníků.
  • Přenos dat: přidání rychlejšího a robustnějšího převaděče IGES (Initial Graphics Exchange Specification) a nového převaděče DWG/DXF umožňuje import souborů ze softwaru AutoCAD.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit