Altair - konference
Google překladač: English Deutsch
Infor

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Rozšířená realita s chytrými brýlemi Epson Moverio BT-200

Úterý, 07 Leden 2014 12:22

Tags: Brýle | BT-200 | Epson | Hardware | Moverio | Rozšířená realita

epson moverio bt200-1402Společnost Epson představuje brýle s rozšířenou realitou - Moverio BT-200, které přináší nový způsob nahlížení na svět ať už doma nebo na cestách. Tyto binokulární průhledné chytré brýle druhé generace mají poloviční velikost a s hmotností pouhých 88 g jsou o 58 % lehčí než jejich předchůdci BT–100. Brýle jsou ideálním pomocníkem pro vývojáře, jelikož umožňují využít neomezený potenciál technologie rozšířené reality a vytvářet tak aplikace pro spotřebitelské a firemní využití. Nový model brýlí Moverio nabízí řadu funkcí rozšířené reality a poskytuje digitální pohled na skutečný svět. Díky čelní kameře, gyroskopu, systému GPS, kompasu a akcelerometru brýle přesně rozpoznají pohyb uživatele a dění okolo něj.

Brýle BT-200 lze používat nejen jako platformu pro spotřebitelské aplikace, ale také jako vysoce účinný vizuální nástroj v oblastí školení, logistiky, vědy, lékařství, zabezpečení, vzdělání atd. Brýle poskytují uživatelům obraz o vnímané velikosti až 812 cm v rozlišení qHD. Umožňují nejen maximální využití většiny aplikací rozšířené reality, ale pomocí nich můžete také sledovat 2D a 3D filmy s integrovaným zvukem Dolby Digital Plus. K ovládání aplikací slouží snadno použitelný vícedotykový trackpad. O jejich hladký chod se stará rychlý 1,2GHz dvoujádrový procesor. Díky až šestihodinovému provozu na baterii se nemusíte bát, že vám na cestách dojde energie.
K internetu se můžete připojit přes rozhraní Wi-Fi a stahovat aplikace přes Moverio do 8GB interní paměti. Prostřednictvím SD karty můžete úložnou kapacitu rozšířit až o 32 GB. Brýle BT-200 lze také připojit k jiným zařízením, včetně chytrých telefonů, za použití rozhraní Bluetooth 3.0, DLNA a Miracast.
Brýle BT-200 budou k dispozici od května 2014, podle zatím posledního zjistitelného údaje z listopadu 2013 bude jejich doporučená maloobchodní cena 699 eur.


Mohlo by vás zajímat: