Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Satelity Astrium budou používat UGS Tecnomatix

Úterý, 05 Prosinec 2006 13:23
Astrium GalileoSpolečnost UGS oznámila, že společnost Astrium Satellites, přední světový výrobce satelitních systémů, bude používat řešení Tecnomatix. Od použití softwaru pro digitální výrobu si slibuje zejména urychlení vývoje a výroby nových produktů a možnost komplexnějších auditů.

Společnost Astrium Satellites podepsala kontrakt s UGS na základě výběrového řízení. Astrium provede implementaci systému Tecnomatix Manufacturing Execution System (MES) ve své centrále v britském Portsmouthu. Tecnomatix nahradí starší reportovací nástroje a výrazně sníží pravděpodobnost lidského omylu.

„Možnost elektronicky sledovat montážní proces, jenž musí být monitorován a zaznamenáván v každé fázi, zajistí manažerům rychlý přístup k informacím o průběhu a kvalitě prací. Díky elektronickému sledování budou manažeři též vědět, zda je čas věnovaný vývoji výrobků využíván efektivně. „Vzhledem k povaze technologie, s níž pracujeme, si nemůžeme dovolit žádné chyby. Výrobek musí být prostě dokonalý hned napoprvé. Na rozdíl od jiných výrobců, my své produkty v případě chyby prostě z regálů stáhnout nemůžeme,“ říká konstruktér společnosti Astrium Satellites Jonathan Roe a dodává: „Když jsou produkty namontovány do satelitu a vyslány do vesmíru, už jen stěží můžeme řešit nějaké problémy. Musíme si prostě být stoprocentně jisti kvalitou výrobku ještě předtím, než opustí budovu. Řešení, které nám poskytla UGS, nám v tomto ohledu velice výrazně pomůže.“

Více informací zde.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit