Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

HD displeje NEC Multeos pro prezentace

Středa, 07 Únor 2007 16:43
MULTEOS_front_face_706.jpgNová řada LCD monitorů NEC Multeos byla navržena speciálně pro uživatele s orientací na obchod, kteří požadují vyšší uživatelský standard, než nabízejí klasické LCD/CRT monitory. Tyto nové Public Displeje budou uvedeny v úhlopříčkách 40 a 46" s vybavením jak pro standardní zapojení s PC (D-Sub, DVI, 5× BNC), tak pro multimedia (HDMI, S-Video a kompozitní video vstup) a rovněž pro příjem analogového TV signálu. Řešení je určeno pro sofistikované vysílání ve veřejných prostorách.

Neopomenutelnými atributy jsou kromě technických vlastností a designu spolehlivost výrobku (certifikace na 24 hodinový provoz), zpětnovazební kontrola činnosti zařízení (díky RS-232C), kvalita reprodukce barev (nastavení složek R,G,B i C, M, Y, možnost Gamma korekce) a v neposlední řadě kvalita a stálost podsvitu díky patentovanému řešení NEC.
MULTEOS_back_706.jpgJméno produktu bylo vytvořeno ve spolupráci s prestižní americkou agenturou. MULTEOS je odvozeno z kombinace slov "MULT" = hodně a "EOS" – což byla řecká bohyně "ranních červánků". Traduje se, že její krása nebyla s ničím lidským srovnatelná… v tomto duchu vznikl design a jméno produktu.
Multeos má plné HD rozlišení 1920×1080 pixelů, volitelně jej lze vybavit 15W reproduktory
Díky volitelnému slotu minicom CAT 5 a použití karty HDSDI, DVI vstupně výstupní karty pro propojení panelů do stěny (řetězce monitorů), nebo vestavěnému PC, je možné realizovat řadu záměrů.
Díky ochraně proti přehřátí je produktová řada Multeos vhodná k profesionálnímu použití i v prostředí náročných pracovních podmínek.

Technické parametry:

ModelNEC MULTEOS M40NEC MULTEOS M46
Technologie paneluS-PVA LCDS-PVA LCD
Pozorovací úhly178° H/V178° H/V
Doporučené rozlišení1920×1080 @ 60 Hz1920×1080 @ 60 Hz
Jas450 cd/m²450 cd/m²
Kontrastní poměr1000:11200:1
Odezva8 ms (šedá-šedá)8 ms (šedá-šedá)
Počet barev16,77 miliónů16,77 miliónů
Možnost nastaveníAutomatický jas (vstupní signál), Teplota barev, Uživatelsky definovatelné ID zařízení, Picture-in-Picture mód, Picture-over-Picture mód, NaViSet a NaViSet Administrator kompatibilníAutomatický jas (vstupní signál), Teplota barev, Uživatelsky definovatelné ID zařízení, Picture-in-Picture mód, Picture-over-Picture mód, NaViSet a NaViSet Administrator kompatibilní
Vstupy5× BNC, komponentní, kompositní (pomocí BNC a cinch), 1× S-Video, 1× D-Sub 15, Digital: DVI-D (s HDCP), HDMIAnalogový: 5× BNC, komponentní, kompositní (pomocí BNC a cinch), 1× S-Video, 1× D-Sub 15, Digital: DVI-D (s HDCP), HDMI
SpecialityOmniColor, sRGB profil, podpora seřízení barev v 6 osách (R, G, B, C, M, Y), Signální vstup, funkce TileMatrix (5×5), Teplota barev, Zabezpečení PIN kódem, DICOM profil, SCART podpora, funkce CableComp (digitální vstup 30m, analogový 100m), Uživatelsky definovatelné ID, Picture-in-Picture mód, Picture-over-Picture mód, NaViSet a NaViSet Administrator kompatibilní, Ochrana proti přehřátí, Power-On DelayOmniColor, sRGB profil, podpora seřízení barev v 6 osách (R, G, B, C, M, Y), Signální vstup, funkce TileMatrix (5×5), Teplota barev, Zabezpečení PIN kódem, DICOM profil, SCART podpora, funkce CableComp (digitální vstup 30m, analogový 100m), Uživatelsky definovatelné ID, Picture-in-Picture mód, Picture-over-Picture mód, NaViSet a NaViSet Administrator kompatibilní, Ochrana proti přehřátí, Power-On Delay
Barevné variantyČerná se stříbrným rámečkem, ČernáČerná se stříbrným rámečkem, Černá
CertifikaceUL/C-UL, nebo CSA; FCC Class B; TÜV GS; VCCI; EC; C-tick; PSB; Gost-RUL/C-UL, nebo CSA; FCC Class B; TÜV GS; VCCI; EC; C-tick; PSB; Gost-R
TV StandardNTSC; PAL, SECAMNTSC; PAL, SECAM

Displeje budou dostupné v průběhu února 2007. Doporučená koncová cena byla stanovena na 70 000 Kč bez DPH (NEC MFM 40) a 105 000 Kč bez DPH (NEC MFM 46). Kompletní záruka je 36 měsíců.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit