Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nokia 6110 Navigator i s mapou připraven na cesty

Pátek, 16 Únor 2007 18:49
Nokia 6110 NavigatorNokia představila Nokia 6110 Navigator, mobilní telefon s navigačními schopnostmi, určený široké veřejnosti. Přístroj spojuje funkční schopnosti systémů GPS a AGPS (podporovaný globální systém pro určování polohy) s nepřetržitou mobilní konektivitou. Předpokládá se, že tento produkt, s odhadovanou cenou 450 eur bez dotace a před zdaněním, se začne prodávat ve druhém čtvrtletí 2007.
Je vybaven plnohodnotnou osobní navigací s integrovanými mapami a vyhledáváním tras, dostupnou jediným kliknutím. Uživatelé mohou snadno a rychle zjistit svou aktuální polohu na mapě, hledat cíle, vyhledávat přesné trasy nebo služby, které se nacházejí poblíž. Jasné hlasové pokyny a odbočovací šipky na mapě usnadňují nalezení nejrychlejší cesty k cíli.
Nokia 6110 Navigator Nokia 6110 Navigator je dodáván s místní mapou pro okamžitou navigaci, předinstalovanou na paměťové kartě. Další mapy a obsah, informace o provozu, zprávy o počasí a průvodce pro turistiku, je možné zakoupit on-line. Ostatní mapy lze do telefonu pohodlně přenést pomocí aplikace Nokia Map Manager dodávané s telefonem. Přístroj umožňuje také rychlý přístup k on-line informacím pomocí technologie HSDPA (High Speed Downlink Packet Access), rychlostí až 3,6 Mbps. E-maily lze vyřizovat v reálném čase díky technologii push e-mail, která podporuje i přílohy stejně jako možnosti funkce Message Reader pro čtení e-mailů nahlas. Inteligentní Nokia 6110 Navigator umožňuje sdílet videonahrávky v reálném čase a videohovory, je vybaven 2mpix fotoaparátem s průhledným ochranným krytem objektivu.
Nokia 6110 Navigator je prvním specializovaným smartphonem Nokia určeným konkrétně pro navigační trh.

Klíčové vlastnosti
  • integrovaná GPS navigace aktivovaná jednodotykovým tlačítkem Navigator
  • místní mapa pro okamžitou navigaci předinstalovaná na paměťové kartě
  • technologie HSDPA pro rychlé surfování a stahování
  • WCDMA 2100 HSDPA, GSM/EDGE 850/900/1800/1900
  • 2mpix fotoaparát s bleskem, 4× digitální zoom a panoramatický režim
  • sdílení videa v reálném čase a videohovory
  • přibližně 40 MB volné vnitřní paměti
  • podpora mikro SD paměťové karty o kapacitě do 2 GB
Telefon Nokia 6110 Navigator nabízí délku hovoru až 3,5 h (GSM) a 2,5 h (WCDMA) a dobu pohotovosti až 11 dnů (GSM i WCDMA). Existuje k němu řada doplňků včetně držáku do auta.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit