Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Výpočetní výkon a chopper?

Úterý, 20 Únor 2007 15:18
chopper_708.jpgKaždý příznivec klasických motocyklů chopper ví, co znamená značka Orange County Choppers (OCC).
Ve světě počítačové grafiky dnes neustále rostou potřeby na sdílení platformy komplexního 3D modelovaní. Jestliže má na trhu uspět produkt, který odráží skutečnou osobnost majitele, je nezbytné poskytnout designérům svobodu a inženýrům nechat dělat věci tak, jak chtějí a způsobem, který si zvolí. To znamená, že mnoho času a talentu se investuje do počítačově generovaných nákresů jednotlivých součástí motocyklů. S tím ale rostou nároky na výpočetní výkon.
Před tím, než začal výrobce chopperů OCC používat HP xw8400, měl neustále problémy s přehříváním, padáním systému v průběhu renderovaní a se schopností multitaskingu na čtyřech, někdy pěti současně běžících aplikacích. Část práce se po několika hodinách padání systému nenávratně ztratila. Dnes je aktuální systém schopen plnit úlohy na osmi současně běžících softwarech.
xw8400_Custom3_708.jpg Zrychlení dílčích kroků v byznysu, počínaje konceptem, požadavky inženýrů, výrobou, marketingem, a konče logistikou, je závislé na integraci jednotlivých operací do celkové IT infrastruktury. Když firma v roce 1999 začínala, 40 až 50 procent výroby bylo odesíláno ven z továrny k externímu dokončení a testování. Dnes je 90% výrobního procesu dokončeno přímo u nich, což jim dává absolutní kontrolu nad kvalitou a schopnost zkonstruovat choppery v požadovaném termínu.
Nadcházející program s názvem "American chopper" poskytne zájemcům možnost přizpůsobit si vzhled motocyklu zcela podle svých potřeb. Toto modelování na základě požadavků zákazníka se opětovně opírá o předpřipravené vygenerované šablony designu, na jejichž tvorbu byl použit výpočetní výkon 3D grafických stanic HP xw8400.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit