Partneři Projektu CAD
- 23.02. AutoCAD – kurz pro středně pokročilé
- 25.02. AutoCAD – kurz pro pokročilé
- 25.02. AutoCAD kurz – vytváření a prezentace 3D modelů
- 25.02. Webinář Bezpečná přeprava výrobků pomocí simulací v Ansys
- 26.02. WEBINÁŘ | Digitální továrna v praxi: Jak řídit kusovníky a výrobu efektivně...
- 27.02. Autodesk Fusion 360 – pro uživatele Autodesk Inventor
- 02.03. AutoCAD – kurz pro pokročilé
- 02.03. Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování)
- 02.03. AutoCAD kurz – navrhování a správa dynamických bloků
- 03.03. Autodesk Fusion 360 – pro uživatele Autodesk Inventor
Aktuální články
- Staňte se přednášejícím na BIM OPEN 2026 v Ostravě!
- MAPA ROKU – termín přihlášek do 28. ročníku
- 3E Praha zve na odborné setkání učitelů 2026
- Co doopravdy brání využití AI ve stavebnitcí?
- Hlaste se na tradiční roadshow Leica Tour 2026
- Digitální továrna v praxi: Jak řídit kusovníky a výrobu efektivně
- Registrace na mezinárodní setkání uživatelů ESTECO 2026
- Precision Additive uvádí LPBF 3D kovovou tiskárnu s AI
Výsledky soutěže AV Awards 2014 |
| Pondělí, 30 Červen 2014 16:42 | |
|
Nejsilněji byla obsazena kategorie „Vývoj výrobku s podporou Creo / Arbortext / Mathcad / Windchill, 1 – 2 uživatelé“, do které se přihlásilo 22 projektů. Následovaly kategorie „Vývoj výrobku s podporou Creo/Arbortext/Mathcad/Windchill, 3 a více uživatelů“ a „Nováček - začínáme s PTC technologiemi“ – v nichž soutěžily shodně 4 projekty. Ani letos nechyběly školní kategorie. Do „Středoškolského projektu s podporou Creo/ Mathcad“ se přihlásili 4 studenti a v kategorii „Univerzitní projekt s podporou Creo/Mathcad“ soutěžilo celkem 7 projektů. A zde jsou vítězné projekty:
Formula Student byla v kategorii Univerzitní projekt s podporou Creo/Mathcad. Akademie naznala, že tento projekt se hlavně velikostí realizačního týmu vymyká ze zadaných kritérií, ale rozhodla se jej pro nesporné kvality ocenit zvláštním uznáním.
Mohlo by vás zajímat:
|








Jak jsme uvedli již po skončení hodnocení akademiků 22. května 2014, oficiální vyhlášení 13. ročníku prestižní soutěže AV Awards, pořádané firmou AV Engineering, bylo naplánováno do doby konání 24. vzdělávací uživatelské konference SUPro2014 v Parkhotelu v Plzni. A účastníci této akce měli možnost vidět všechny vítěze hned první den, 24. června 2014. Kategorie byly oproti minulým ročníkům trochu pozměněny, ale i tak v příštím ročníku podle všeho doznají dalších změn, aby byly rovnoměrněji obsazeny. Akademie letos posuzovala celkem 41 přihlášených projektů rozdělených do pěti kategorií.
